Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Besplatni zastita na internetu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 7:49 pm

Svi programi su free.

Zone Alarm

Spybot S&D

Spyware terminator

AVG Anti-Virus 7.5

Lavasoft Ad-aware
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 8:09 pm

neki savjeti od mene, oko zashtite racunara, iz mog licnog iskustva:

- na internet neidi NIKAKO bez antivirusa
- Nikad nekoristi 2 ili vise antivirusa odjednom ! opredijeli se za jedan !
- obavezno redovno dopunjavajte baze za antivirus
- kod korishcenja messengera (msn, yahoo, skype, palTalk...idr) nikad neprimaj zipovane(kompresovane) fajlove i nepoznate fajlove!
- Ukoliko neznate da rukujete sa antivirusom/anit-spywareom, nemojte istrazivati i isprobavati "sta li je ovo?", vec trazite savjet od nekog koji je upoznat sa tim programom! u suprotnom pade system !

ako se josh necega sjetim pisat cu
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 8:11 pm

MashAllah da vas Allah nagradi na ovako korisnim programima i poucnim savjetima.

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 8:38 pm

Amin, uhti, we ijjaki...
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 10:41 pm

virus (citat):
neki savjeti od mene, oko zashtite racunara, iz mog licnog iskustva:

- Ukoliko neznate da rukujete sa antivirusom/anit-spywareom, nemojte istrazivati i isprobavati "sta li je ovo?", vec trazite savjet od nekog koji je upoznat sa tim programom! u suprotnom pade system !

ako se josh necega sjetim pisat cu

eto kako nas brat "virus" lijepo pravi reklamu za sebe, da se obratimo njemu ako neznamo kako dalje
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 10:49 pm

Kako se ono kaze''Ko pita ne skita''.

Sta te briga pitaj ga,nece ti nista naplatiti bar se nadam da nece?

Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Jun 05, 2008 11:40 pm

rose: komentar modifikovan dana: Mon Apr 27, 2009 11:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:05 am

ovim sestrama stvatno nikad da se udovolji ... !!!
samo da him je da idu u shoping da troshe pare, kolace spremaju na copy/past, ponudish him pomoc odma ti kazu reklamirash se.... i na kraju him krivo kad him se kaze da su davezi ???

dobro dobro...
evo onda ponovo da vas posavjetujem:

• - na internet neidi NIKAKO bez antivirusa (kako god hoj...)
  • - Nikad nekoristi 2 ili vise antivirusa odjednom ! opredijeli se za jedan ! (rad mene i 10 prikljuci...)
  • - obavezno redovno dopunjavajte baze za antivirus (tvoj problem)
  • - kod korishcenja messengera (msn, yahoo, skype, palTalk...idr) nikad neprimaj zipovane(kompresovane) fajlove i nepoznate fajlove! (samo napred, primaj sve sta ti se salje, ponekad ti shalju i para, pa mozes posle da ides u shoping..)
  • - Ukoliko neznate da rukujete sa antivirusom/anit-spywareom, nemojte istrazivati i isprobavati "sta li je ovo?", vec trazite savjet od nekog koji je upoznat sa tim programom! (OSIM MENE) u suprotnom pade system !
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:13 am

DINOOOOOOOOOO

BANNNNNNN!!!!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:25 am

Ada suti ne smijem njega ,sto nisi preporucila nekoga manje opasnoga

Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:26 am

rose (citat):
DINOOOOOOOOOO

BANNNNNNN!!!!!!

samo nek pokusa
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:30 am

virus (citat):
rose (citat):
DINOOOOOOOOOO

BANNNNNNN!!!!!!

samo nek pokusa

Inace ovaj ciko mi dodje rod po babine linije :farao:

Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Jun 06, 2008 12:31 am

rose: komentar modifikovan dana: Mon Apr 27, 2009 11:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Jun 07, 2008 12:36 am

Haris (citat):
Svi programi su free.

Zone Alarm

Spybot S&D

Spyware terminator

AVG Anti-Virus 7.5

Lavasoft Ad-aware

I da ovo sve odjednom instaliramo, jel?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Jun 07, 2008 12:37 am

Yepp.
Na vrh Go down
Musafir
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Evo i od mene   Sun Jul 27, 2008 11:15 pm

Za racunare sa salbijom konfiguracijom koristite
avast home edition
sa jacom konf. i ko ide na internet svugdje i svasta skida
OBAVEZNO instalirajte Kaspersky Internet security 8.

ako vam treba link i key recite poslat cu vam
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sun Jul 27, 2008 11:52 pm

Naravno da treba .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Mon Jul 28, 2008 12:54 am

Jedna napomena u vezi crackova: http://www.islam-qa.com/en/ref/102352/
Na vrh Go down
Musafir
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Aug 02, 2008 12:27 am

Ovao imate veoma dobru stranicu zove www.warez-bb.org
jednostavno se registrujete i imate linkove za skidanje aplikacija tj. programa za igrice filmove template skripte itd..
imate uvijek komentar na odredjenu stvar tako da ako neki fajl koji je dat tamo ma virus to ovi forumasi tamo odmah napisu.
akko koristite neki noviji anti virus i posto redovno sad ukidaju ove kljuceve u rku od par sati tamo mozete odmah nac novi kljuc ili crack
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 7:43 pm

Svi oni koji koriste internet ja bih za zaštitu preporučio Kaspersky Internet Security 2009
koja je odlična zaštita računala od svih tipova elektronskih prijetnji, kao što su zločudni programi, hakerski napadi, spam, skriveni programi (rootkitovi), spyware, phishing (lažne) poruke, itd. Jedina mana ovoga program je njegova cijena.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 7:47 pm

A kolika je to cijena?

Ja sam bas juce kupila Norton Internet Security 2009.Posto sam kupila tamo i laptop imala sam popust 50%,i kostao me je 40 eura.A Kaspersky nisam vidjela da imaju,mada sam dosta pohvala cula sto se tice te Internet zastite.

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 8:01 pm

Pogledaj cijene ovdje: http://usa.kaspersky.com
Ali pošto si već kupila Norton Internet Security 2009 onda nema potrebe za Kaspersky,
jer mislim da nema bolje zaštite od Norton-a.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 8:31 pm

Mah, Avast je zakon !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 8:48 pm

AAminAA (citat):
Mah, Avast je zakon !

Hehe hvali cigo svoga konja ,sta znam ja sam sa Nortonom zadovoljna a Avast nisam jos koristila

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 8:57 pm

I am a Muslim (citat):
Pogledaj cijene ovdje: http://usa.kaspersky.com
Ali pošto si već kupila Norton Internet Security 2009 onda nema potrebe za Kaspersky,
jer mislim da nema bolje zaštite od Norton-a.

Pa dobro i nije toliko skup 80 dolara, a Norton je skuplji on je 80 eura.
Inace do sada sam bila zadovoljna sa Nortonom,a bicu zadovoljna hehe i citavu godinu inshAllah.A o promjeni mogu razmisljati mozda tek za godinu dana inshAllah,ako bude potrebe za promjenom internet zastite.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 9:17 pm

Dina (citat):
AAminAA (citat):
Mah, Avast je zakon !

Hehe hvali cigo svoga konja ,sta znam ja sam sa Nortonom zadovoljna a Avast nisam jos koristila

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 10:11 pm

Tema je više zamišljena kao free zaštita inetrneta, samo što ja ne bih preporučio
da se koristi neki od ovih free programa jer mora instalirati više ovih programa
koji uvećini imaju mjesec dana probni period. Bolje je možda kupiti neki program
za zaštitu interneta kao što Norton ili Kaspersky Internet Security i koji pruža dobru
internet zaštitu.

Dobar je i Avast, ali Kaspersky je provjereno bolji.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 10:18 pm

Mamne jmapo, meni je avast super !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 10:19 pm

U pravu si,sta je sigurno,sigurno je bolje dati i sto eura ali znati da si bar 80% siguran od raznoraznih virusa,nego instalirati neku free zastitu i nikada ne biti na cistom dali ti je compjuter dovoljno zasticen.Ja sam opet za tu opciju da se kupi zastita, nego da razbijas glavu dali je zastita ok ili nije.Jer sam misljenja kao i moj babo da od jeftina mesa corba za plot ide.

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 10:27 pm

Sestre se nebi mogle pohvaliti svojim novim anti virusnim programima izgleda da nije ove teme.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Thu Nov 13, 2008 10:31 pm

Ko ? Nashle bi mi temu gdje bi izorali i o ovome. Bilo je tu i politike, i motora .... ali se nismo sjetile

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Nov 14, 2008 12:05 am

Lejla (citat):
Sestre se nebi mogle pohvaliti svojim novim anti virusnim programima izgleda da nije ove teme.

Pa sta ces mozda i ti budes imala neke koristi od toga

Dina: komentar modifikovan dana: Fri Nov 14, 2008 8:00 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Nov 14, 2008 5:12 pm

AAminAA (citat):
Ko ? Nashle bi mi temu gdje bi izorali i o ovome. Bilo je tu i politike, i motora .... ali se nismo sjetile

I paprika.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Nov 14, 2008 8:45 pm

Haris (citat):
AAminAA (citat):

I paprika.

Nesto su nam paprike skroz zapostavljene u zadnje vrijeme Bice da se nisu pokazale kao dobra zastita protiv ovih novih virusa

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Fri Nov 14, 2008 11:46 pm

Danas sam ručkao papričice,i to one crvene mi ih zovemo roge:)
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Nov 15, 2008 12:05 am

Jesu li bile ljute?

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Nov 15, 2008 12:17 am

Nisu,sladunjave naprotiv.baš kako volim
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Nov 15, 2008 1:47 am

Da niste fulili temu malko ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Sat Nov 15, 2008 7:37 pm

AAminAA (citat):
Da niste fulili temu malko ?

Mozda ali samo malko

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Besplatni zastita na internetu   Today at 9:48 am

Na vrh Go down

Besplatni zastita na internetu
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1