Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Vojvoda Seselj - obavezno pogledati!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
interceptor
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Vojvoda Seselj - obavezno pogledati!!!   Fri Jul 10, 2009 12:08 am

Interesuje me zar nije dosta vise velicanja onih tamo? Dokle ce ih njihova pamet odvesti?

Pogledajte dokle to ide i sta sam nasao: http://vojvoda-seselj.mybrute.com

Eto na sta su spremni. Svi dobri ljudi sa ostalih foruma su pritekli u pomoc i pomazu aktivno da se ova osoba nauci pameti... Cak ima i tema na facebook-u.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Vojvoda Seselj - obavezno pogledati!!!   Sun Jul 12, 2009 6:29 pm

Nista mene vise ne cudi od tih genocidnih umova. Sa njima je jako tesko diskutovati,jer koriste jako primitivan i uvredljiv govor kad se obracaju neistomisljencima.Tako da ne volim sa njima puno ni raspravljati ,jer se ne zelim spustati na taj nivo komunikacije.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down

Vojvoda Seselj - obavezno pogledati!!!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1