Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

ZADOVOLJNA SAM ...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: ZADOVOLJNA SAM ...   Sat May 23, 2009 11:26 pm

Zadovoljna sam sto mi je Allah Bog, sto mi je vjera Islam, sto mi je Muhammed Poslanik s.a.v.s.
i sto mi je Kur'an ustav!

Zadovoljna sam sto je moja molitva Bogu namaz, i sto je 5 puta svakog dana!

Zadovoljna sam sto je moja kibla (pravac okretanja u molitvi) prema Mekki.

Zadovoljna sam sa mjesecom posta, Ramazanom koji je sam poklon od Svevisnjeg i ono sto me raduje.

Zadovoljna sam sto nam je Allah poslao nekog kao sto je Muhammed da se ugledamo na njeg u svom ponasanju jer Allah Svevisnji je rekao ,, Ti si zaista NAJLJEPSE naravi,,.

Zadovoljna sam sto nam je Milostivi svima preporucio obavljanje hadza i posjetu Njegove lijepe Kabe

Zadovoljna sam sto mi je Gospodar zabranio sve sto je lose za mene i one koje ja volim.

Zadovoljna sam sto mi je naredio sve ono najljepse za mene i moju srecu na ovom i onom svijetu.

Zadovoljna sam sto mi je mojim pokrivanjem sacuvao ono najljepse u zeni...moju cast.

Zadovoljna sam sto je mojim prijateljima i meni zabranio da jedni o drugima pricamo lose iza ledja.

Zadovoljna sam sto nam je Njegov Poslanik s.a.v.s. oporucio da volim svakog muslimana kao rodjenog brata i svaku muslimanku kao rodjenu sestru.

Zadovoljna sam sto mi moja vjera preporuca nauku i obrazovanje, upozoravajuci me manjkavost neznanja i neznalica.

Zadovoljna sam sto me je naucio da postujem roditelje i sto me je to pomirilo s njima.

Zadovoljna sam sto mi je Gospodar ostavio nadu za Dzennet Njegov, prostran ko Nebesa i Zemlja.

Zadovoljna sam sto mi je Uzviseni ostavio dovu za spas od Dzehenema.

Zadovoljna sam sto me moj Vladar ne pusta da ni jednog trena ostanem sama.

Zadovoljna sam sto znam da je uvijek tu.

Zadovoljna sam sto je Allah moj Zastitnik i moj Pomagac.

Zadovoljna sam sto je moj Gospodar sebi prepisao da bude Milostiv i Pravedan i Pun ljubavi.

A SRETNA sam sto je QUR'AN NJEGOV GOVOR i sto mogu da Ga cujem!!!

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: ZADOVOLJNA SAM ...   Tue May 26, 2009 12:49 pm

Lejla (citat):

Zadovoljna sam sto mi je Gospodar zabranio sve sto je lose za mene i one koje ja volim.

Na vrh Go down
Indigo NT
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: ZADOVOLJNA SAM ...   Wed Aug 18, 2010 3:22 pm

jako lijepo
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: ZADOVOLJNA SAM ...   Today at 5:27 pm

Na vrh Go down

ZADOVOLJNA SAM ...
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh