Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

PASOS

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: PASOS   Sat Apr 04, 2009 5:23 pm

Primih maloprije ovaj mail:

Bio sam šokiran kada sam posjetio jednu Web stranicu: pasos records available on-line.

Saznao sam da su licni podaci iz naših pasosa sada dostupni online obzirom na potez za globaliziranje screening unosa i izlaza ljudi u većini zemalja, ako ne i sve zemlje.
Tim informacijama se može pristupiti preko Schengena, American, Australski i azijski database.

To je po meni strašno. Tu se ne samo upada u našu privatnost, nego nas se izlaže opasnosti, ako je ta informacija u pogrešnom rukama. Jedino na toj web adresi treba da se upiše ime, prezime i država. Nakon toga prikazuje se stranica pasosa sa svim našim podacima i slikom. Probao sam i uvjerio se. Ostao sam potpuno iznenađen.

Možete vidjeti i uvjeriti se sami.

http://www.scrolllock.nl/passport/

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Sun Apr 05, 2009 3:08 pm

Lejla (citat):
Primih maloprije ovaj mail:

Bio sam šokiran kada sam posjetio jednu Web stranicu: pasos records available on-line.

Saznao sam da su licni podaci iz naših pasosa sada dostupni online obzirom na potez za globaliziranje screening unosa i izlaza ljudi u većini zemalja, ako ne i sve zemlje.
Tim informacijama se može pristupiti preko Schengena, American, Australski i azijski database.

To je po meni strašno. Tu se ne samo upada u našu privatnost, nego nas se izlaže opasnosti, ako je ta informacija u pogrešnom rukama. Jedino na toj web adresi treba da se upiše ime, prezime i država. Nakon toga prikazuje se stranica pasosa sa svim našim podacima i slikom. Probao sam i uvjerio se. Ostao sam potpuno iznenađen.

Možete vidjeti i uvjeriti se sami.

http://www.scrolllock.nl/passport/

To je samo VARKA ... Ja nebi savetovao nikom da oproba to
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Sun Apr 05, 2009 10:34 pm

Ne prepadaj narod .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Mon Apr 06, 2009 4:01 pm

LoL .... vala dobro su me slikali, samo da sam prije toga ocistila zubi
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Mon Apr 06, 2009 6:43 pm

Jel to i tebi nije slika ovaj put ispala bas najbolje kao ni meni?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Mon Apr 06, 2009 8:18 pm

Ovo neka garava na sliku.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Mon Apr 06, 2009 11:24 pm

Dobra fora:D
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Tue Apr 07, 2009 10:11 am

Lejla (citat):
Jel to i tebi nije slika ovaj put ispala bas najbolje kao ni meni?

Bome ja mislim da sam bas cool ispala
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Tue Apr 07, 2009 10:34 pm

shadowless (citat):
Lejla (citat):
Jel to i tebi nije slika ovaj put ispala bas najbolje kao ni meni? :smesko:

Bome ja mislim da sam bas cool ispala :zz:

Onda mora da još uvijek učiš evoluciju. :D
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Tue Apr 07, 2009 11:00 pm

Jok nego zaboravila naocare da stavi.

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Thu Apr 09, 2009 1:08 am

A možda su njeni podaci fakat dostupni na net-u?!
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Wed Apr 29, 2009 8:14 pm

A sad bez sale
Na novom pasosu Srbije je na slici korisnika utisnuta srpska "himna" Boze pravde.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: PASOS   Today at 5:39 pm

Na vrh Go down

PASOS
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1