Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Skuplja potpise da bi dokazao ljubav

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Fri Mar 20, 2009 7:57 pm

Nada se da će tako ubijediti i svoju simpatiju da sa njim uplovi u ljubavne vode...

Sarajlija Ervin zaljubljen je u djevojku koja je od njega starija deset godina. Mnogi bi kazali kako nije ništa neobično u ovoj još jednoj ljubavnoj priči.

Međutim, specifičnost ove priče je to što Ervinova simpatija smatra da okolina neće blagonaklono gledati na njihovu eventualnu vezu zbog razlike u godinama.

Ovaj dvadesetogodišnji mladić došao je na ideju kako da damu koja mu se neizmjerno sviđa ubijedi da ipak ne postoje prepreke da oni budu par.

Naime, Ervina smo zatekli u "akciji" skupljanja potpisa ljudi koji smatraju da ne postoji ništa loše u tome što je on jednu deceniju mlađi od svoje, nada se, buduće djevojke.

Uvjerljivo kaže da ako skupi stotinu potpisa, imat će neoboriv dokaz da okolina neće sa negodovanjem gledati na njihovu vezu. Nada se da će tako ubijediti i svoju simpatiju da sa njim uplovi u ljubavne vode.

Od ovog zaljubljenog mladića nismo mogli dobiti mnogo informacija o djevojci koja mu se dopada. Moglo bi se zaključiti da ona nije političar, jer joj je bitan glas javnosti.

Tekst je preuzet iz bh. dnevnika "as"...

Autor: S. K.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Wed Mar 25, 2009 6:09 pm

Mozda mu je samo na ljep nacin htjela reci da ga nece .
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Wed Mar 25, 2009 7:19 pm

Josh fali da i ona pochne sakupljati potpise da ga nece

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Wed Mar 25, 2009 8:55 pm

Potpise da bi okolina bila sigurno protiv njihove veze i eto njoj razlog da opet kaze ne.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Hanic_a
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Fri Nov 09, 2012 6:27 pm

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Skuplja potpise da bi dokazao ljubav   Today at 5:29 pm

Na vrh Go down

Skuplja potpise da bi dokazao ljubav
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1