Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Prva slovenska firma donirajući 10.000 eura podržala projekat gradnje džamije

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Prva slovenska firma donirajući 10.000 eura podržala projekat gradnje džamije   Mon Dec 22, 2008 11:19 pm

Ljubljana, 19. decembar 2008. godine, (MINAS) - U petak, 19. decembra 2008. godine, g. Vili Žavrlan u ime glavnog direktora Ljube Žnidarja DCC savjetovanje i inžinjering, d.o.o., posjetio je muftiju dr. Nedžada Grabusa i tom prilikom uručio mu ugovor o donaciji.DDC savjetovanje i inižnjering, d.o.o., za kupovinu zemljišta predviđenog za izgradnju džamije u Ljubljani doniralo je 10.000,00 eura. To je prva donacija neke slovenske firme koja posluje u BiH. DDC posluje sa bosanskom firmom Divel, d.o.o., koji je već donirao određena sredstva za projekte Islamske zajednice u Sloveniji.

U BiH je registriranih oko stotinu i pedeset slovenskih firmi koje posluju u BiH. Islamska zajednica uputila je pismo svim tim firmama s molbom da pomognu projekat kupovine zemljišta za džamiju u Ljubljani. Dobili smo nekoliko negativnih odgovora. Drugi se uopće nisu javili.

DDC savjetovanje i inžinjering, d.o.o., je firma koja kompletan posao dobiva na trgu. Danas je DDC najveće inžinjerinsko i savjetodavno poduzeće u Sloveniji što za različne javne i privatne naručioce u Sloveniji i inostranstvu organizira i vodi investicije od njene ideje do okončanja: od pripreme, projektiranja, izgradnje do održavanja i upravljanja svih vrsta infrastrukturnih objekata. Kompletnu ponudu savjetodavnih i inžinjerijskih usluga zaokružuje sa specijaliziranim istraživačkim uslugama kao što su različite studije, istraživačke zadaće, ocjene i analize. Ova firma se povodi za ciljem da postane jedna od vodećih moderno organiziranih savjetodavnih firmi u jugoistočnoj Evropi. Pri tom želi postati važan centar građevinske struke u Sloveniji.

Rijaset.ba

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Prva slovenska firma donirajući 10.000 eura podržala projekat gradnje džamije   Mon Dec 22, 2008 11:41 pm

Allah ih uputio ako su za upute inshAllah.Amin!

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Prva slovenska firma donirajući 10.000 eura podržala projekat gradnje džamije   Tue Jan 13, 2009 8:07 pm

KUPLJENO ZEMLJIŠČE ZA DŽAMIJO

Novice

Ljubljana, 31. december 2008, (MINAS) - Danes, 31. decembra 2008, je Islamska skupnost v RS končno postala lastnica 11.364 m2 zemljišča, ki je predvideno za izgradnjo džamije oz. Islamskega verskega in kulturnega centra v Ljubljani. Več si lahko preberete v sporočilu za javnost Islamske skupnosti v RS. Več preberite TUKAJ!

http://www.islamska-skupnost.si/images/stories/PDF/pdf_tribune/sporocilo/dopis_st_304_sporocilo_za_javnost_pdf.pdf

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Prva slovenska firma donirajući 10.000 eura podržala projekat gradnje džamije   

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1