Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Oct 12, 2008 8:59 pm

Masha'Allah Mahnoor, nastavi tako. Dobro se udala !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Oct 12, 2008 9:05 pm

Mahnoor (citat):
Bujrum dragi moji...

cek da vas i kahvom ponudim..

ps.
Amina, ti izgleda pozelila da malo dojdes na ovaj kraj zemlje ha??
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 13, 2008 10:26 pm

Jeli iko za caj?

ili kahvu

il mozda sok?

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 13, 2008 10:45 pm

Mahnoor (citat):
Bujrum dragi moji...

Ja bih ovaj braon.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Oct 14, 2008 6:02 pm

Moze moze bujrum.. ima ga eno u frizideru.

Ja danas postim.. i svasta mi se nesto jede, a ovih dana bila slaba i nisam postila a opet nista nebih rekla da jedem..
Cudan insan
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Oct 14, 2008 9:01 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu

Cijenjena braco i moje najdrazhe

Kako ste mi svi ovako dzematile ? Nema nikoga da kahvenise samnom

Nego, da vam kazhem...insha'Allah od sjutra pochinjem kurs Arapskog jezika a i hifz u mesdzidu gdje sam teraviju klanjala. Imam mualimu koja ce mi pomagati i oko svih pravila vezanih za uchenje Kur'ana. Ici cu svake srijede od 11-2 , onda cetvrtkom na halke poslije aksham namaza. Tako da dovite za mene obavezno, Allah vas nagradio najljepshom nagradom. Amiiin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Oct 14, 2008 10:07 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi we berektuhu draga nasa!

MashAllah!! zaista ljepa vijest.
Volim cuti kada se musliman/ muslimanka trudi za svoju vjeru, kada se bore Allaha radi.

Molim Uzvisenog da ti olaksa, da ti podari razum i da sto prije svladas arabski jezik i hifz.
Da inshAllah i ti budes od onih koji ce poducavati druge. Allahume amin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 15, 2008 2:28 pm

mašaAllah,samo naprijed sestro Allah ti pomogao.I ja sam baš prije nekih mjesec dana krenuo na kurs arapskog.Mogu ti reći samo USTRAJ a hifz tu sam zakazao u zadnje vrijeme,kako šejtan čovjeka odvraća od hajra...prosto da ne povjeruješ,sve se nešto nađe da te sprječi.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 15, 2008 3:47 pm

Allah vam podario dobro na oba svijeta. Amin !

Eko, ja sam svaki dan u parku sa arapkinjama . Uz Allahovu pomoc nadam se da ce mi biti koliko toliko lakshe, jer cu s njima insha'Allah koristiti Arapski jer su mi obecale da ce mi i one pomoci. Pa nek me uzme i deset godina Za hifz insha'Allah da Allah pomogne. I onako nishta ne radim kad su djeca u shkoli, da uzimam neki posao, na dan bi mozhda $ 50 zaradjivala jer ne mogu raditi puno radno vrijeme a i da mogu, shta ? Muzh mi radi, a nismo nijedno "ludi" za novcem i gomiljanjem njega. Oboje smo u Islamu elhamdulillah. Razmishljala sam o tome mnogo... Tako jednog dana u parku pricham sa dvije sestre i kazhem im da mi je jaka zhelja da nauchim jezik i Kur'an, kad jedna se nasmija i pokaza na drugu:" Ona je mualima i drzhi chasove Arapskog i Hifza." Elhamdulillah ! Allahu Ekber ! Ovako ovo mi je korisnije insha'Allah. Gledam jednu sestru masha'Allah iz Bugarske, vratila se Islamu elhamdulillah, udala se za Arapina i kako lijepo govori Arapski, ali kazhe mi da joj je ipak teshko da shvati Kur'anski Arapski, jer je dosta komplikovan. Svaka srijeda od 11-2 tako da cu biti u mesdzidu, a onda pravac podignuti djecu iz shkole. Allah je najveci ! Kako mi je ukazao i olakshao u relizovanju moje zhelje. Sad je na meni da se ja trudim koliko god mogu da ne iznevjerim ukazanu shansu za moje bolje.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 15, 2008 11:17 pm

Mahnoor (citat):
Mahnoor (citat):
Bujrum dragi moji...

cek da vas i kahvom ponudim..

ps.
Amina, ti izgleda pozelila da malo dojdes na ovaj kraj zemlje ha??
za mene moreli torta
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 15, 2008 11:43 pm

Moze moze draga.. jel komad il citavu tortu?
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 12:05 am

AAminAA (citat):
Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu

Cijenjena braco i moje najdrazhe

Kako ste mi svi ovako dzematile ? Nema nikoga da kahvenise samnom

Nego, da vam kazhem...insha'Allah od sjutra pochinjem kurs Arapskog jezika a i hifz u mesdzidu gdje sam teraviju klanjala. Imam mualimu koja ce mi pomagati i oko svih pravila vezanih za uchenje Kur'ana. Ici cu svake srijede od 11-2 , onda cetvrtkom na halke poslije aksham namaza. Tako da dovite za mene obavezno, Allah vas nagradio najljepshom nagradom. Amiiin !

We alejkum sellam we rahmetullahi we berekatuhu
MasAllah, bas ljepo. To je velika blagodat sestro, da ti Allah dz.s. olaksa.
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 3:19 pm

Esselamu alejkum we rahmetullah we berekatuhu,
MashaAllah sestro Amina da ti Allah olaksa u tome, imas dobar program da skines na islamskoj drzavi za ucenje arapskog jezika,
Esselamu alejkum w erahmetullah we berekatuhu
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 7:31 pm

Esselamu alejkum!

MashAllah seko AAminAA ti me uvjek iznenadis necim novim,ali li u pozitivnom smislu naravno :vsm:Da ti Allah dz.s.olaksa ucenje i inshAllah da sto prije savladas arapski jezik i hifz. hifz.

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 8:45 pm

Esselamu alejkum !

Ima li koga hornog za kahvenisanje?BUJRUM!

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 9:54 pm

Lejlaaa evo ja evo ja..

sada sam je sama pila
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 16, 2008 10:24 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi we berektuhu

Dzezzak Allahu Khajr Dzulejbib i Dina ! Molim Allaha Uzvishenoga da nam svima proshiri znanje i da nam insha'Allah to bude od koristi na Sudnjem danu. Amin !

@Dzulejbib barak Allahu fik, skinula sam te programe. Knjigu sam naruchila na netu, da je printam se ne isplati, jeftinija je ovako ( zove se Arapski za luckaste ) a audio mi je bash dobrodoshao. Allah te nagradio !

@ Lejla, hvala seko za kaHvu, srknuh na brzinu i odoh dalje.

Ostajte mi u Allahovoj milosti !

Es selamu alejkum !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Fri Oct 17, 2008 3:14 am

Mahnoor (citat):
Moze moze draga.. jel komad il citavu tortu?
citavu ako moze i malo soka cole hehe
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:11 am

Esselamu alejkum!

Pa ljudi, dje ste ???
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:27 am

We alejkum sellam
Ko nam kaze ??
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:32 am

Ja, sto?
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:39 am

salim se malo...
Jeli tesko na fakultetu??
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:43 am

Ma jok brate, ne treba help , elhamdulillah, sve ka najbolje
i eto,toliko od mene, idem sada...
esselamu alejkum

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sat Oct 18, 2008 12:47 am

we alejkum sellam..
tesko da bih nesto ja pomogao???
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 20, 2008 7:16 pm

Esselamu alejkum!

Ima li koga ,sta je ovo nema nikoga da ponudi kahvu a ni kolece?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 20, 2008 7:22 pm

We alejkumu selam we rahmetullah

Evo ide caj gazdarice

Sad ce kahvaa i josh baklave

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 20, 2008 7:27 pm

Evo bujrum, kahva , kisela, baklava i bosanski lokum

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Oct 20, 2008 8:59 pm

MashAllah seki jesi vrijedna Allah te nagradio.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Oct 21, 2008 10:48 pm

Amin we ijjaki

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Oct 21, 2008 10:55 pm

mmmm njammiii Amina!!!
mashAllah!

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 11:02 am

Esselamu alejkum,

Imali budni musterija za jedan caj?

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 12:00 pm

Alejkum selam

Bome odavno sam budna ... a nebih sad caj prije rucka al hvala ti vrijedno nase
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 1:49 pm

uh ja bih te kroasane,a u taj čaj ti nešta upalo,trunje na'koo:))
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 3:35 pm

Mushterija nema, trenutno sam shvorc , ako ima onako za sevap shta samo....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 4:13 pm

cccc Eko nije to trunje nalet te nebilo nego menta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 5:14 pm

Mahnoor (citat):
cccc Eko nije to trunje nalet te nebilo nego menta

Ja mislila caj od persuna,pa ti jedan svezi list zalutao u caj

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 5:40 pm

mah
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 11:49 pm

Selam dragi moji!!!!

Samo da vam javim, da sam po cetvrti put postala tetka : )))))))))))))))))))).... rodila se malo prije mala Maryam ... da nam je Allah sacuva i uputi je na pravi put!!! I da svako doceka....
Castim ako Bog da kad drugi put svratim... sad sam jos u frci : ))))
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Oct 22, 2008 11:59 pm

Ve alejkumu selam!

MashAllah,Elhamdulillah,Allahu Ekber!

Familiji iskrene cestitke,da Allah podari mami brz oporavak inshAllah .

Da Allah uputi vasu malu Maryam na pravi put ,da Allahu bude pokorna i roditeljima poslusna inshAllah.Amin!

Beki jeli ti se to sestra porodila?

Lejla: komentar modifikovan dana: Thu Oct 23, 2008 12:00 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 12:00 am

Jeste Lelush, moja seka se porodila : ))))))) ... Hadzinica moja : ))
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 12:02 am

mashAllah shadowless!!!

Allahu ekber! neka nam je dijece!

Molim Allaha da uputi malu na pravi put i da bude ponos njezinim roditlejima, dedama, nanama i tetkama amin

* i sama sam 4 puta tetka znam kako je
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 12:03 am

MashAllah, da joj Allah podari brz oporavak da uziva u svojoj maloj princezi. Prenesi joj selame nek zna da je u nasim dovama.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 12:04 am

Hvala vam najdraze moje... Alejkum selam.... prenecu joj : ))))!!! Amin na dovama!!!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 12:32 am

Mahnoor (citat):

* i sama sam 4 puta tetka znam kako je

Uff loshe ti je

Masha'Allah !

Beki dusho, nek je sa srecom prinova, da bude ponos i roditeljima i svima ostalima

Allah je uputio na pravi put. Ima lijepo ime, insha'Allah da po chestitosti i svemu drugome bude kao Merjema, Isaova a.s., majka. Amin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 8:13 am

ovdje se nekakve tetke izgleda samo okupljaju:)
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 11:10 am

Jasta bome..

neke jos nisu nit dajdzince nt strine
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 3:50 pm

ja inšaAllah postajem tetić maloj Hani koja treba da se rodi za jedno mjesec dana
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 4:31 pm

Insha'Allah

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 4:54 pm

Esselamu alejkum evo i mene vidim po nekom sam nedostajala e pa i vi ste meni nedostajali puno
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Oct 23, 2008 5:52 pm

eko87 (citat):
ja inšaAllah postajem tetić maloj Hani koja treba da se rodi za jedno mjesec dana

vidi to zna se i ime a jos nije rodjeno
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 17/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next