Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 12:36 am

Dina (citat):
Hehehe sto nam je neko skroman mashAllah

Skromnost je moja vrlina xaxa

Haj'te na suru/off topic zamalo

Moram vas ovdje pozvati, tamo da ti glas promukne, niko ne chuje

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 12:47 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,
Kako ste mi?
Vidim sestre nisu davale komentare na moje proslo javljanje, jesu odusevljene, sta li je?
@Harise jos uvijek sam na Balkanu tacnije na Kosovu, do kada ne znam, valjda dok mi ne dosadi, ili dok se ne ozenim , pa zato sestre pozurite, da ne bude poslije "ja mislila da budem prva, a necu kao druga"
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 3:08 pm

sestre javljajte se bratu,još malo pa nestalo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 6:41 pm

Esselamu alejkum!

Sta je ovo niti se sta jede niti se sta pije,jeli to neka nestasica nastupila kod tetke google?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 6:48 pm

Ve alejkumu selam

Evo Dina po jedan sladoled za nas tri

Inache, najvishe sam voljela jesti ukus, leshnika, oraha i stracetellu... ovdje sve neki sladoledi chudni ....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 6:53 pm

Ma nema mi te u svijetu,nebih te mijenjala nema tih para

Hvala sekic ja inace volim sladoled sa ukusom ljesnika, vanile i sumskog voca

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 7:02 pm

what about me?
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 7:36 pm

amina promijenio sam ti avatar na IB-u
Amin na dove,nema na čemu,tu sam kad god treba itd i td.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 8:25 pm

Esselamu alejkum

Vidish Eko, uradish dobro nekome znachi uraditi ga sebi, jer i taj neko zatreba tvoju pomoc. Hvaljen nek je Allah Uzvisheni i salavat i selam na Poslanika Muhammeda a.s., koji je rekao da se chak i u osmjehu nalazi sadaka.

Evo za tebe sladoled, nisam ti prije ponudila, rekoh otopice se dok ti navratish

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 8:25 pm

A vidite ovog pashu shto se gosti

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 10:22 pm

Hehhe gdje li je nabavio sladoled lisko

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 10:39 pm

I on dushu nosi, majmun mali

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Muslimah
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 10:54 pm

salam alaikum wa rahmatullahi wa barakatahu

-Dzulejbib- (citat):
"ja mislila da budem prva, a necu kao druga"

hahah
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 10:57 pm

-Dzulejbib- (citat):

Ve alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu. . .

Gdje je bio ovaj post do sad ? Dok ga Muslimah ne iskopa ja ga ne primjetih....

Aisha r.a., nije bila prva zhena Poslanika s.a.w.s., ali mu je ipak bila najdrazha....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 11:20 pm

AAminAA (citat):
-Dzulejbib- (citat):

Ve alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu. . .

Gdje je bio ovaj post do sad ? Dok ga Muslimah ne iskopa ja ga ne primjetih....

Aisha r.a., nije bila prva zhena Poslanika s.a.w.s., ali mu je ipak bila najdrazha....

Taman tako Amina...Kaze Amra ibnul-Asa r.a. kad je upitao Poslanika, s.a.v.s.: „Ko ti je najdraži od ljudi? Rekao je: Aiša.Pa ga je upitao: A od muškaraca?Reče:Njen otac.
A ima i ova predaja cini mi se da je od Buharije da tako je Buharija prenosi oba Hadisa
Poslanik s.a.v.s. rekao svojoj kćerci Fatimi r.a. Zar ne voliš ono što ja volim? Rekla je: Naravno da volim. Rekao je: Pa zavoli ovu - i pokazao je na Aišu.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 11:23 pm

Iz navedenog hadisa zakljuchujem da Fatima ez Zehra, nije voljela Aishu r.a.,na pochetku ? Subhan'Allah,. nisam to znala ....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 11:46 pm

AAminAA (citat):
Iz navedenog hadisa zakljuchujem da Fatima ez Zehra, nije voljela Aishu r.a.,na pochetku ? Subhan'Allah,. nisam to znala ....

Ne mora da bude... Može jednostavno da bude da joj je skrenuo pažnju. najsigurnije je naći kakav šerh hadisa, jer se samim prevodom gubi, a i ovo kad se parcijalno prenese. Da ne spominjemo da treba neko učen da objasni.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 11:54 pm

Dzezzak Allah Khajr Haris

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Fri Jul 18, 2008 12:01 am

Kako am se svidja galerija slika?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Fri Jul 18, 2008 12:06 am

Esselamu alejkum svima koji ostaju

Chitamo se insha'Allah neke druge prilike. Moram si ogranichiti pristup netu, i baviti se pametnijim stvarima, uchiti hifz insha'Allah Ramazan je josh malo... Allah vas sachuvao i na pravi put izveo i pomogao vas da istrajete na tome a i mene s vama . Amin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Fri Jul 18, 2008 12:07 am

Ve alejkumu Selam!

Pisemo se inshAllah

Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 5:06 pm

Selam svima eto i ja da se javim,pa cu ubuduce,ako Bog da,pokusati da to ucestam...
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 5:44 pm

Ve alejkumu selam Atilla

Dobrodošao ti nama, jest da nam je Mahnoor na odmoru pa nema baklave baš kao ranije ( ono što je ostalo, Haris pojeo ), Hajr inšaAllah, nekako ćemo se snaći za ovakvog gosta . Tetka google radi dan noć, valjda će nam za hajtar Mahnoor dati popusta Kako je supruga, mala Sara ? Jeli porasla dušica ?

p.s. da se pohvalim, instalirala sam Bosansku tastaturu, da vas spasim od moga H slova, HHHeeejjj ovo nekako zamršenooo , svi mi se znaci pomiješali Sad ću miješati par slova i trebace mi 5 minuta da napišem jednu riječ

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 6:13 pm

Selam i dobrodoslica novom gostu, e AAminAA nemoramo cekati nasu Mahnoor ima nas ovdje jos pa treba posluziti goste koji pristignu, evo od mene baklava pa bujrum hehehej citava je tevsija samo nemoj da se prejedete . Selam svima koliko vas ima

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 6:31 pm

@ Ismail: ve alejkumus-selam ve rahmetullahi ve berekatuh! Dobro nam došao ovđe.

@ Amina: Ima li na toj tastaturi jedan taster koji ispisuje riječ kaHva?

@ Minaa: Ve 'alejkumus-Selam vr vb! Je l' ovo za mene? A nisi trebala, al' eto da ne stoji, a nazor vala...
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 6:36 pm

Haris pa bujrum ba nejma frke samo se posluzi, al ostavi stogoderce i za goste koji naidju, da se ne zahmetim mlogo dok nam Mahnoor se nevrati, nesto nam AAminAA zataila sa tom kahvom moracu izgleda ja danas biti dezurna
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 6:40 pm

hehehej evo i kahva stigla nasa pravo Bosnjacka walahi nije ekspreso nego prava nadam se da ce biti dovoljno za ovo nekolko gostiju i nas domacina dok nam ove nase cure se nevrate, nesto nam nejma Dine i Lejle neznam staje sa njima haman tefericuju

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 7:09 pm

Ostaviću, inša'Allah... Nešto... Aferim za kafu, sestro.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 8:16 pm

Ismail (citat):
Selam svima eto i ja da se javim,pa cu ubuduce,ako Bog da,pokusati da to ucestam...

Ve alejkumu Selam i dobro nam dosao Ismaile,nadam se da ti se svidja ova nasa mahala i da ces ubuduce inshAllah biti malo aktivniji na ovom forumu.

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 8:18 pm

MINAA (citat):
hehehej evo i kahva stigla nasa pravo Bosnjacka walahi nije ekspreso nego prava nadam se da ce biti dovoljno za ovo nekolko gostiju i nas domacina dok nam ove nase cure se nevrate, nesto nam nejma Dine i Lejle neznam staje sa njima haman tefericuju

E moja Mino ne znamo ti mi sta je teferic,nego kad covjek radi pa pola dana provede u radu, pa nekoliko sati provede u voznji i kad dodje kuci ne zna sta ce prije.Eto prije smo dosle sa posla i evo ja udjoh da vas sve dzematile poselamim.A hvala ti na kahvi bas ce mi sad dobro pasti

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 8:37 pm

Ismail (citat):

Ve alejkumu selam brate dobro nam dosao .

Neka si se bas javio .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 8:43 pm

Mino seko da te Allah nagradi gledam ovu tvoju kahvu i fildzane a pijem moju ,gledam ovu tvoju baklavu i samo parim oci .Haris izgleda cekajuci pojeo sam sve .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 9:22 pm

Hvala svima na dobrodoslici,bolje vas sviju nasao
Pokusacu da budem aktivniji,koliko mi to vrijeme dozvoli,pogotovo sada sam u manjku jer se spremamo za odmor,ali InsAllah potrudicu se.
Selam alejkum i ostajte mi zivi i zdravi.
Na vrh Go down
Muslimah
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 9:33 pm

Ismail (citat):

wa alaikum salam wa rahmatullahi wa barakatahu

ehlen ve sehlen
hehe bas sam se pozitivno iznenadila da te vidim kod nas

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 10:19 pm

Bujrum te evo sad jedna kahva od mene prije aksama

Evo i caj za one koji ne piju kahvu

Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 10:36 pm

A SELJAKA BANIRALI ME NA SANDZAKU HAHAH KONNJAAAAAAA
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 10:49 pm

Elhamdulillah nas su jos davno u paketu banovali sto mi je jako drago.Tada kad su me banovali mozda sam zbog toga bila i ljuta a sad sam im neizmjerno zahvalna zbog toga.Jer da nije bilo njihovog bana od ovog foruma ne bi sigurno nista ni bilo.

Samo Allah zna sta je dobro za nas.

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 10:55 pm

_Mersy_ (citat):
A SELJAKA BANIRALI ME NA SANDZAKU HAHAH KONNJAAAAAAA

Banovani članovi!

Citat :
Mersy - zbog provociranja i uvrjeda admina bez ikakve osnove

Ovom prilikom bih zamolila sve clanove da pripaze da ne skrecu sa teme, kako se ne bi onda zalili na brisanje komentara. Svaki komentar nevezan za temu bice odstranjen! Hvala.
.
http://www.sandzak24.net/ForumsPro/viewtopic/p=56045.html#56045

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 10:58 pm

Bas me zanima koliko li je babo platio diplomu ovoj mashAllah pismenoj biserki???

Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:06 pm

A jeste seljanka vala ko je provociro admina, glupaca jedna ko joj je dao diplomu nije je zaradila svojim trudom sigurno, aaaaaaaaaaaa glupacu vidi se
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:07 pm

Es selamu alejkum

Hajr bilo Merso, šta si im to napisala ?

Pomalo mi drago zbog toga, bićeš češće ovdje

Joj ja se valjala kako si stalno onog admina nazivala CILIJO

Selam ko ostaje, da ne bude frke odoh ja sad

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:11 pm

amina nisam him nista uradila niko nije provociro admina a sto dzeni laze ma glupaca samo sam rekla zasto briste komentare i eto dali mi ban hahah evo ja se lomim placem
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:12 pm

Hahaha pa i mi smo bojkotovali forum ali po njihovom misljenju bez osnove,ali smo zato dobili sa osnovom

Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:16 pm

debili bez razloga dajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sta ces sos uvijek ostaju
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:20 pm

Dina (citat):
Hahaha pa i mi smo bojkotovali forum ali po njihovom misljenju bez osnove,ali smo zato dobili sa osnovom

Zato smo onda osnovali klub

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:22 pm

Ve alejkumu selam Amina ,sta je to nista nam ovaj put nisi donijela nema cak ni hurmasica jel ?

Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Sun Jul 20, 2008 11:40 pm

Ma glupaca je dzeniiiii a sandzak izgubljen slucaj, nisam him nista rekla i nikog provocirala i dali mi ban.Ma ostace oni kako su krenuli bez clanova,ali nisu bolje ni zasluzili
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Jul 21, 2008 12:37 am

Merso, mali savjet

Izbjegavaj riječi: glupača, seljanka itd.. kloni se ogovaranja i nazivanja pogrdnim imenima druge. Ti baš ništa nisi izgubila, mi smo o Islamu pisali pa smo se elhamdulillah sačuvali toga...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Jul 21, 2008 1:57 am

Kako su dzenija stavili tu izgubice sve i zelim him srecu ja se vise ne vracam tamo
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Mon Jul 21, 2008 4:22 am

_Mersy_ (citat):
Kako su dzenija stavili tu izgubice sve i zelim him srecu ja se vise ne vracam tamo

Pusti sve to i ne brini se zbog toga.
Zasto da budes uopsta tamo gdje te neko nezeli i jos da patis zbog toga?
Vec zaboravi ,a svako na kraju dobije onako kako je zasluzio zato samo
naprijed.I kao sto Amina ti dala savjet i ja ti isto mogu reci izbjegavaj
takve rijeci i ne brini se zbog radnji drugih ljudi samo na svoje radnje pazi.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Today at 1:15 pm

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next