Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:36 pm

Nemam ni ja djecu .To bi Amina treba da zna ,jedino ako njena djeca nisu vec prerasla slikovnice mozda.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:37 pm

pa amina...ja mislio nema ti ni dvades' i tli
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:40 pm

Mlada je ona inace smo ima dug bracni staz.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:42 pm

eko87 (citat):
pa amina...ja mislio nema ti ni dvades' i tli

plus josh 3 a braka masha'Allah 10 godina braka proshlo u aprilu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:43 pm

eko87 (citat):
nevezano za temu imali ko od vas kakav link sa slikovnicama za djecu.jedan me brat moli da mu nađem kakav link,no pošto ja nemam đece nemam ni linkova ?

Imam ja , potrazhicu insha'Allah link sad... inache za djecu kupujem takve stvari.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:45 pm

Eko, evo

http://www.islamicity.com/kidscorner/coloring/

klik na naslove i print

http://www.geocities.com/mutmainaa/kids/colour.html

Desni klik, save as i sachuvaj u PC, onda isprintaj .

Inache ima dosta dobrih stvari

http://www.geocities.com/mutmainaa/kids/kids_index.html

YUSUF A.S.

AAminAA: komentar modifikovan dana: Tue Jul 15, 2008 10:49 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:49 pm

da te Allah nagradi.Valjala si mi danas,neću ti to zaboraviti
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:51 pm

Amin we ijjake

Tu sam shta kome zatreba.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:51 pm

ma samo ću bratu proslijediti linkove,jer meni ne trebaju još najmanje godinu dana(Allah zna najbolje)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:52 pm

kakva godina dobro te nashlo, valja tome josh godinu dodati najmanje

Necesh valjda umjesto cucle djetetu bojice dati

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:54 pm

ma jašta nego,od malena kalem u ruke da ne bude ko babo
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:55 pm

E nek bude pola babe , bice to hajirli cheljade insha'Allah !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:56 pm

AAminAA (citat):
Amin we ijjake

Tu sam shta kome zatreba.

Posto si se ponudila meni treba 500 eura

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:58 pm

Ako mozhe u rate, insha'Allah

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:58 pm

AAminAA (citat):
E nek bude pola babe , bice to hajirli cheljade insha'Allah !
raširi ovo sekama neudatim
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 10:59 pm

Narode da vas pitam ?

Ja sad gledam ovaj podforum islam i mislim da smo ga vec pretpali imamo tamo cak 75 tema a ja sam juce cak neke teme i sastavljala. Tako da ja mislim da je to vec previse za one koji bi tamo citali i inshAllah nesto o islamu i naucili .Pa hajde da onda ne otvaramo tamo previse tema vec da se tekstovi postiraju na vec postojece teme koje se nalaze na tom podforumu. Takodje jos jedna napomena tekstovi sa islamskom tematikom se mogu postirati i na ostale podforume tako da se na kompletnom forumu treba i moze pisati o islamu i da se ne ogranicavamo na jedan podforum samo ,jer islam i jeste nas nacin zivota.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:00 pm

Eko , insha'Allah ima po dobru da te pominjem samo .

Lejla, Vazhi gospodine predsedniche

Poshtovane dame i gospodjo

YUSUF A.S.

AAminAA: komentar modifikovan dana: Tue Jul 15, 2008 11:01 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:01 pm

OK Lejla,nego ne uzimaj mi momente slave,vidiš da se priča raspalila
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:02 pm

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:05 pm

AAminAA (citat):
Ako mozhe u rate, insha'Allah

Nista u rate samo gotovina rodjo

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:09 pm

Onda bi trebali imenovati teme po kategorijama, recimo: Kur'an i tefsir, Fikh, Tezkijja, i sl.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:10 pm

Shojicu, ja sam bankrot , krokodili nece nishta da jedu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:11 pm

Haris (citat):
Onda bi trebali imenovati teme po kategorijama, recimo: Kur'an i tefsir, Fikh, Tezkijja, i sl.

Dobra ideja, Mozhemo ostaviti jedan mali dio "Islam" za hadise, ajete i teme malo laksheg sadrzhaja . Onda otvoriti ove navedene i prebaciti teme gdje koja pripada. Mozhe li Dina ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:12 pm

AAminAA (citat):
Shojicu, ja sam bankrot , krokodili nece nishta da jedu

Haj'te narode, odoh na jaciju, pa Es-Selamu 'alejkum vr vb!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:13 pm

Ve alejkumu selam, nek ti Allah s.w.t., primi namaz . Amin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:23 pm

Raja, selam ko ostaje. Chitamo se druge prilike

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:25 pm

odoh i ja da čvaknem koji sevab aBd u džematu za jaciju
selamu alejkum!!!!!!!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:27 pm

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Tue Jul 15, 2008 11:31 pm

Ve alejkumu Selam!

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 12:12 am

Selam alejkum ,

Ima li kahve ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 12:22 am

Gdje ces ovako kasno kafu kod mene evo sad ce jos malo pa i jacija za pola sahata inshAllah.

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 9:27 am

Esselamu Alejkum... nema nikog ovako rano : (
Malo me nije bilo al nisam ni mogla dolaziti na forum
za nedelju dana cu maknuti gips sa ruke i idem za Novi Pazar pa se pisemo kad dodjem Inshallah jer ovih dana nemam vremena za nista mama mi je trenutno u bolnici pa sedim kod nje......

Sve vas selamim i budite dobri kao dosad sto ste

p.s.Nadam se nisam puno propustila ovde : )
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 12:39 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh!

Da Allah podari tvojoj mami brzo ozdravljenje, amin! Eto i gips, inša'Allah za sedmicu nestaje, hajr.

A uobičajeno ovdje: kolači, kahfva, baklave, istina nešto manje (ili mene manje ima :-S), ali eto: progledaću kroz prste.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 2:36 pm

Ve alejkumu selam Svjetlost_D Dzezzak Allah Khajr !

Chuj Harisa manje ? Dok se Mahnoor ne vrati, ja cu se pobrinuti za vas (ja sam i prije nje neg' ste vi to brrzooo zaboravili ), no, unaprijed da kazhem:" Rasipanja nema ! Zahvalite i trazhite blagoslov u ovome shto vas zapadne " !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 3:06 pm

Selam alejkum we rahmetulahi we barekatuhu
Evo da iskoristim ovo malo vremena da vam se javim posto danas idem...
Ostajte mi tako lepi, dobri,, nasmejani.......... u Allahovoj milsoti.
Allah vas nagradio...Pa se cujemo insAllah.
p.s. Nemoj da bude neki problema ovde..
obilazi cu vas ponekad preko mob.
Selam alejkum...
((Malo cete mi faliti ))
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 4:10 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh!

Da Allah i tebe nagradi i pomogne ti u vojskovanju. Hajirli put i sve najbolje, ahi!

A za slušanje ćemo se nekako dogovoriti. :-P
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 5:35 pm

Ve alekumu selam Takvaran, Allah te na pravi put izveo i sachuvao te insha'Allah . Amin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 7:52 pm

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu !

Kako ste mi danas ,sta radite?

Amina neka ti je hairli put i sjeti nas se u dovama kad budes putnik inshAllah.

Tvojoj mami da Allah podari brz oporavak inshAllah.Amin!

Takvaran i tebi hairli put i da brzo prodju vojnicki dani inshAllah .

E sad da vam prenesem selame od seke Mahnoor .Javila se juce sms porukom elhamdulillah stigla je u Bosnu i fino je putovala i poselamila raju sa bosnjackog foruma.

A sad evo da vas i ja konacno posluzim zasluzili ste .

Bujrum!

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 7:56 pm

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi te'ala we berekatuhu !

Hvala za preneshen selam Lejla

Citat :
Amina neka ti je hairli put i sjeti nas se u dovama kad budes putnik inshAllah.

Amin nek joj je sretan put, a ja se zbunila, rekoh ne idem na put a vec mi je sretan

Ja bih da jedem najprije, a onda cu kahvu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:06 pm

Esselamu alejkum!

Evo posto vidim da ovdje imamo putnika zelim im hairli put i da nam se vrate zdravo i dobro inshAllah,vojniku zelim da mu brzo prodju vojnicki dani inshAllah,Amininoj mami zelim da cim prije ozdravi inshAllah,a onima koji nisu medju nama zelim im da nam se brzo vrate zdravo i dobro inshAllah.

Jes nam neko vrijedan danas mashAllah

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:08 pm

Ve alejkumu selam Dina

Masha'Allah za vrijednicu , ne urekla se

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:36 pm

@alejkumu selam na selame mahnoor,
jela su za 10,svi putuju a ja ostah sam
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:38 pm

Ne putujem ja jos mjesec ipo i AAminAA ne putuje jos.

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:45 pm

rekoh,da ne odete svi pa da ja ovdje sam sa sobom pišem
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 8:57 pm

Prije cesh i ti Eko nekud, neg' ja . Teshko se pomjerit' s mjesta sa "prikolicom"

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 10:04 pm

Hehehehe necemo mi zainat nigdje heheehe

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Wed Jul 16, 2008 11:47 pm

Evo da ne kazete da ja necu nista da castim, bujrum te ima za svakog po nesto:

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 12:13 am

Dina (citat):
Evo da ne kazete da ja necu nista da castim, bujrum te ima za svakog po nesto:

Hvala Dina, ovo je za mene, ostalo podijelite

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 12:16 am

Hehehe sto nam je neko skroman mashAllah

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Thu Jul 17, 2008 12:35 am

Djevojke, hajte ba na suru u off topic

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Today at 1:20 am

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next