Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorPoruka
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Apr 07, 2010 9:13 am

A dje mogu naci taj cist vazduh ???? :-D
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Apr 15, 2010 2:34 am

shadowless (citat):
A dje mogu naci taj cist vazduh ???? :-D

Ma ti moja bar nebi trebala da brines za cist vazduh.MashAllah kod vas bar planina(prelijepi Alpi) i cistog vazduha ima za izvoz. Znas da ti zavidim u prelijepoj zemlji zivis.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Apr 15, 2010 1:33 pm

Hehe i to sto kazes. Ponekad zaboravim, kako mi je dobro ovdje .
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon May 03, 2010 11:57 pm

Esselamu alejkum.

Ja samo da vas poselamim.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon May 17, 2010 3:16 pm

Alejkum selam Lelush

Pa gdje si ti? Jesi dobro? Sta ima?

Gdje mi je rose.. Amatullah ... ??

I ostali :-/ ???
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 19, 2010 12:00 am

shadowless (citat):
Alejkum selam Lelush

Pa gdje si ti? Jesi dobro? Sta ima?

Gdje mi je rose.. Amatullah ... ??

I ostali :-/ ???

Selam alejkum seki

MashAllah cestitam ti od srca za.... vec znas sta

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 19, 2010 11:23 am

Alejkum selam mila moja!

Hvala puno, da i ti isto docekas

Kako si mi? St aima?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 08, 2010 1:33 pm

shadowless (citat):
Alejkum selam mila moja!

Hvala puno, da i ti isto docekas

Kako si mi? St aima?

Hvala lutko moja na lijepim zeljama.
Evo ja sam U Nl kod seke,postala sam tetka mashAllah.
Ostalo sve po starom heheheh nista novo nista staro,sto bi rekli ovi iz Bosne devera se heheheh.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jul 12, 2010 10:28 am

Postala si tetka???? Lela postala mama???? MashaAllah, koja radosna vijest!!!
Hajrli joj prinova!! Uhh, sto si me obradovala!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jul 13, 2010 2:13 am

shadowless (citat):
Postala si tetka???? Lela postala mama???? MashaAllah, koja radosna vijest!!!
Hajrli joj prinova!! Uhh, sto si me obradovala!

Znam lutko i hvala ti puno na lijepim zeljama, zato sam i podijelila ovu radosnu vijest sa tobom i ostalim mojim prijateljima.Rodio se nas mudzahid Ahmed mashAllah.

A mashAllah vidim i ti mi se blizis tom radosnom danu,jos malo i ti ces mi inshAllah postati mama.

Zelim ti da sve prodje inshAllah kako treba i da ti mene obradujes radosnom vijescu inshAllah.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jul 13, 2010 10:00 am

mashaAllah jako lijepo ime! Nek je mali ziv i zdrav, poslusan roditeljima i neka ga Allah uputi na pravi put!

Vala jes, blizi se sve vise i vise.. a ko da sam tek juce saznala. Leleeee mene.. a jos nemamo ni ime ni nista . Bice inshaAllah sve.. samo polako.
Amin, inshaAllah ce sve proci kako treba i da beba bude samo ziva i zdrava, to nam je najvaznije, pa cu vas inshaAllah obradovati i ja .

Mogu li da vidim sliku od malog princa ?

Poselami Lejlu i poljubi je i cestitaj joj u moje ime! Jako sam se obradovala...
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 14, 2010 5:01 am

MashaAllah na hajr inshaAllah
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 15, 2010 4:12 pm

Hvala vam puno na lijepim zeljama.Da i vas Allah obraduje inshAllah

Na vrh Go down
salko
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Aug 01, 2010 8:16 pm

Cekaj ko je ovdje dobijo dijete .Dina je postala tetka a ona je u Ni a u Ni je i Lela znaci Lela je Dinina sestra a Dina je postala tetka a Lela je postala mati, a Lela je Admin kao i Dina kao i Amatullah Njih tri su drugarice hmmmmm sad mi je sve jasno

Usput bih htio da pitam jeli se Zuhdova krava otelila znam bila je noseca
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Aug 16, 2010 10:38 pm

Dina cestitam! (Bio sam na odmoru i to je razlog zakasnjenja ove cestitke) Naravno cestitam i srecnim roditeljima i kako se kaze u mome kraju "da Bog da da od njega pleme nastane"
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 18, 2010 12:52 am

salko (citat):
Cekaj ko je ovdje dobijo dijete .Dina je postala tetka a ona je u Ni a u Ni je i Lela znaci Lela je Dinina sestra a Dina je postala tetka a Lela je postala mati, a Lela je Admin kao i Dina kao i Amatullah Njih tri su drugarice hmmmmm sad mi je sve jasno

Usput bih htio da pitam jeli se Zuhdova krava otelila znam bila je noseca

salko na lijepim zeljama

Za Zuhdovu kravu ces morati licno pitati ili Zuhda ili kravu Posto mi nismo uopste informisani sto se toga slucaja tice

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 18, 2010 12:54 am

beranac (citat):
Dina cestitam! (Bio sam na odmoru i to je razlog zakasnjenja ove cestitke) Naravno cestitam i srecnim roditeljima i kako se kaze u mome kraju "da Bog da da od njega pleme nastane"

ti puno beranac na lijepim zeljama InshAllah pa i tebe Allah da obradeuje kao sto je nas obradovao

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Aug 20, 2010 12:44 am

ti puno beranac na lijepim zeljama InshAllah pa i tebe Allah da obradeuje kao sto je nas obradovao

[/quote]
Hvala hvala! Obradovao je mene Bog (hvala mu) poodavno. Jos neka godina (samo zdravlja da je) pa da me obraduje unucima
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Aug 20, 2010 9:33 pm

Dina (citat):

beranac (citat):
Hvala hvala! Obradovao je mene Bog (hvala mu) poodavno. Jos neka godina (samo zdravlja da je) pa da me obraduje unucima

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Aug 30, 2010 11:58 pm

Eselamu Alejkum

Kako ste svi?? Kako vam prolazi ovaj Ramazan, mozetel postiti??
Eto ja malo nasla vremena da se javim..Nadam se da ste svi dobro : )

Na vrh Go down
Zuhra
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Aug 31, 2010 2:46 pm

svim clanovima foruma, ja nikako da se odlijepim od ovih slika i recepata,volim kuhati i samo skupljam recepte pa sam tako lutajuci po internetu naisla na vasu stranicu tj.sad nasu jer sam i ja vas clan. Sretna sam zbog toga jer ovo je samo nase. Nasla sam i tortu od Mine koja me je zanimala jer je neobicna a mora biti dobra kad je s jabukam i jos pekmez koja kombinacija. ako je neko jos od vas isprobao voljela bih da mi potvrdi da sam u pravu.
od vase Zuhre
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Sep 01, 2010 2:15 am

svjetlost duse (citat):
Eselamu Alejkum

Pa gdje si ti lutko moja,kako si mi,kako ti je tamo.Ima li sta novo kod tebe???
Ja imam milion pitanja pa ne znam odakle da pocnem heheheh.Ja sam Ramazanom sad elhamdulillah odlicno a ti???Da znas da si mi nedostajala Javi se seko da znamo da si nam dobro i zdravo Ljubim te i bas sam srecna sto si se javila.

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Sep 01, 2010 2:15 am

Zuhra (citat):
svim clanovima foruma, ja nikako da se odlijepim od ovih slika i recepata,volim kuhati i samo skupljam recepte pa sam tako lutajuci po internetu naisla na vasu stranicu tj.sad nasu jer sam i ja vas clan. Sretna sam zbog toga jer ovo je samo nase. Nasla sam i tortu od Mine koja me je zanimala jer je neobicna a mora biti dobra kad je s jabukam i jos pekmez koja kombinacija. ako je neko jos od vas isprobao voljela bih da mi potvrdi da sam u pravu.
od vase Zuhre

Ve alejkumu Selam i dobro nam dosla Zuhra

Samo se ti posluzi ima dosta i linkova na toj strani za kulinare, inshAllah da se okoristis i podijelis neki dobar recept.Ja inace volim lijepa a jednostavna jela.Hehehe ne volim bas puno da se zadrzavam u kuhinji hehehee.

Jos jednom dobro nam dosla i osjecaj se kao u svojoj kuci.

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Sep 04, 2010 2:30 pm

Dina (citat):
svjetlost duse (citat):
Eselamu Alejkum

Pa gdje si ti lutko moja,kako si mi,kako ti je tamo.Ima li sta novo kod tebe???
Ja imam milion pitanja pa ne znam odakle da pocnem heheheh.Ja sam Ramazanom sad elhamdulillah odlicno a ti???Da znas da si mi nedostajala Javi se seko da znamo da si nam dobro i zdravo Ljubim te i bas sam srecna sto si se javila.

Eto ja sam dobro hvala Allahu...Novo pa ima svasta nesto : )...Eto pitaj sta god hoces hehehe

Ma htela sam se sto puta javiti, al eto sve ima prece od preceg...drugo je kad si devojka a drugo kad si udata : )

zamalo zaboravih nas jezik da pricam : D
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Oct 09, 2010 11:25 pm

Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim )

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Oct 10, 2010 10:27 pm

shadowless (citat):
Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim )

Cestitam!!! Moj narod kaze "da bude bolji od oca..."
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Oct 14, 2010 12:42 am

Hvala beranac!!! Ma i ja kazem da bude bolji od oca hfhehe....
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Oct 30, 2010 8:33 pm

shadowless (citat):

MashAllah nek je ziv i zdrav i Allahu pokoran. Hvala ti seko sto si sa nama podijelila tu tako lijepu vijest MashAllah skoro sve seke dobile sinove ove godine,bice da je godina sinova Kako se zove dusa mala ????

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 10, 2010 2:43 am

Hvala Dino!! Amiiiin.

Bome u pravu si. I u mojoj familiji svi dobili sina. Ma nek su samo zivi i zdravi.

Pa pise dole kako se zove .. Salim se. Ime mu he Shahin .
Na vrh Go down
buco
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 18, 2010 11:56 pm

shadowless (citat):

Iskrene čestitke, neka je živ i zdrav i da nam se za koju godinu pridruži na ovome forumu!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Nov 21, 2010 5:51 am

shadowless (citat):

MashAllah lijepe vjesti... Na hajr inshaAllah
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 24, 2010 11:32 am

selam alejkum, ljudiiii : ))

Bekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

subhanaallah, prelijepa vijest : ))))))

provjeri privatne poruke, pleaseeee

Na vrh Go down
Truba
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jan 27, 2011 2:36 am

selam alejkum
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Mar 06, 2011 11:53 am

Esselamu alejkum

pa ovde nema niko da pise.. svratim ponekad vidim da niko nije piso nista i odem..

Kako sta sta ima kod vas??
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Mar 29, 2011 9:59 am

Hurejza (citat):
ko će na ljulju?
i meni ovaj Fatih-beg poznat, ako je to taj nece biti dosadno sekunde

evo mi prilike da preko vas upoznam samog sebe
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Mar 29, 2011 10:14 am

takvaran (citat):
Es selamu alejkum zox (fatih)
Ti me podsecas na jednog brata na jednom forumu, moze biti da si i on...
Cini mi se po nacinu pisanja i karakteristicnom filozofskom govoru.

u svakom slucaju dobro dosao u nasu mahalu

http://www.youtube.com/user/kame394#p/u/5/jPv9r2l2LJk

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jun 11, 2011 10:10 pm

Selam alejkum!

Dobro dosli svi novi clanovi i osjecajte se kao kod kuce

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Dec 27, 2011 1:28 am

Selam alejkum bivsa braco! Kako ste mi Vi?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Today at 1:16 pm

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 16/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16