Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Aug 23, 2009 3:49 pm

shadowless (citat):
Selam dragi moji!

Evo mene, opet ja. Vratila se sa odmora (vise bio umor). Umorna i udata
Kako ste mi vi?

malo kasnim, al' tebe nema da se javis : (((

da vam Allah Uzviseni podari svaki hajr i da vas spoji u Dzennetu kao sto vas je spojio na dunjaluku!

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Aug 24, 2009 1:42 pm

Amin.. inshaAllah!!!!!!

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Aug 27, 2009 5:16 pm

Selam alejkum!!!!

Kako ste mi svi,ima li sta novo ?????

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Sep 02, 2009 10:37 pm

Es sellmu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu dragi moji
Nije je me bilo vise od mesec.

Eko neka je sa hajrom diploma. Allah ti se smilovao da se ubrzo inshAllah zaposlis.

Kako ste mi svi... jel ima nesto novo???

Elhamdulillah docekasmo Ramazan.
Molim Onog u cijoj je ruci sva vlast da nam se smiluje, oprosti, primi nas post i ostale ibadete.

"Robovi moji, to su samo vasa djela, koja cu vam pobrojati i za koja cu vam nagrade ili kazne dati. Oni koji dozive dobro neka budu zahvalni Allahu, a oni koji ne dozive dobro neka kore sami sebe" hadis-kudsi (Muslim, Ibn Madze)
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Sep 13, 2009 7:58 pm

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Sep 14, 2009 9:45 pm

Eselamu Alejkum
Kako ste svi, imali sta novo???

Nisam vam mogla ranije cestitati Ramazan Mubarek Olsun pa evo sad sa zakasnjenjem

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Sep 17, 2009 6:05 am

Ve alejkumu Selam!!!

Hvala seko moja i tebi isto.Gdje si nam ti sada????

Na vrh Go down
Ebu Ahmed
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Sep 17, 2009 11:56 am

Esselamu alejkum
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Sep 18, 2009 7:13 am

We alejkumu selam we rahmetullah!

Ehlen we sehlen

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Sep 30, 2009 8:37 pm

Ebu Ahmed (citat):
Esselamu alejkum

Ve alejkumu Selam!

Ehlen ve sehlen!

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Oct 10, 2009 10:34 pm

Dina (citat):
Ve alejkumu Selam!!!

Esselamu Alejkum ehh moja draga Dino koliko sam daleko kad bi znala :S

Kako si mi ti, kako ste svi??? Imali sta kod vas novo???

Kod mene ima tako po nesto lijepo
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Oct 10, 2009 10:52 pm

svjetlost duse (citat):
Dina (citat):
Ve alejkumu Selam!!!

Esselamu Alejkum ehh moja draga Dino koliko sam daleko kad bi znala :S : (

Kod mene ima tako po nesto lijepo : )
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Oct 12, 2009 7:03 pm

svjetlost duse (citat):
Dina (citat):
Ve alejkumu Selam!!!

Esselamu Alejkum ehh moja draga Dino koliko sam daleko kad bi znala :S

Kod mene ima tako po nesto lijepo

Stvarno

Hajde nek je samo sa hajrom

Bas mi je drago da si se javila i da si dobro i zdravo elhamdlillah.

Salji pp da nebi ovdje mnogo muhabetile

Ove ostale sestre ili su se poudale ili su otputovale u Afriku pa se ne javljaju

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Oct 13, 2009 5:02 pm

Dina (citat):

Ove ostale sestre ili su se poudale ili su otputovale u Afriku pa se ne javljaju

Ada nisam jos otputovala u Afriku... tek sljedece sedmice ako Bog da... dobro nije bas afrika al tu negdje blizu madagaskara.... MAURITIUUUUS I'M COMIIIING :-D :-D :-D .....

Kako ste mi inace svi? Stvarno nikog vise nema... al mozda ce se sad promjeniti jer je nestala ona druga stranica... Trazice sad svi azil na ovom sajtu :-D hehehe
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Oct 18, 2009 2:57 pm

Esselamu alejkum !

Kako ste mi svi ovako dzematile ? Sta je bilo to sa onom tamo stranicom pa ih vise nema nisu online?

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Oct 19, 2009 5:49 pm

Lejla (citat):
Esselamu alejkum !

Kako ste mi svi ovako dzematile ? Sta je bilo to sa onom tamo stranicom pa ih vise nema nisu online?

Alejkum selam! Evo dobro ... sve pod kontrolom, ko bajagi. Jos samo sutra radim i onda odmor, hvala Allahu!

Pa prvi dan bio tekst kao: Kao sto i sami vidite odavno nisam nista radio na stranici bla bla bla nemam vremena a iskreno receno ni volje i zato je zatvaram. Ko se interesuje da je otkupi nek se javi na njemac@gmail.com

:O) ... sta ces ...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Oct 19, 2009 9:22 pm

shadowless (citat):
Lejla (citat):
Esselamu alejkum !

Alejkum selam! Evo dobro ... sve pod kontrolom, ko bajagi. Jos samo sutra radim i onda odmor, hvala Allahu!

Pa prvi dan bio tekst kao: Kao sto i sami vidite odavno nisam nista radio na stranici bla bla bla nemam vremena a iskreno receno ni volje i zato je zatvaram. Ko se interesuje da je otkupi nek se javi na njemac@gmail.com

:O) ... sta ces ...

Selam alejkum!!!

shadowless hehe znala sam ja da ces ti negdje daleko hehehe,zelim ti da se lijepo provedes i napunis baterije za nove pobjede.

Cujes ti sad to hehehe nisam ni znala da su zatvorili S24 stranicu. Bice da su bili preoptereceni onolikim brojem laznih clanova, pa su je zato zatvorili i prodaju je.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Oct 20, 2009 8:02 pm

Dina (citat):

Selam alejkum!!!

shadowless hehe znala sam ja da ces ti negdje daleko hehehe,zelim ti da se lijepo provedes i napunis baterije za nove pobjede.

Cujes ti sad to hehehe nisam ni znala da su zatvorili S24 stranicu. Bice da su bili preoptereceni onolikim brojem laznih clanova, pa su je zato zatvorili i prodaju je.

Ene, pa otkud si znala :-D hehe... Vala jedva cekam! Evo mene jos uvijek na poslu... :-/ al nema veze, znam da sam od sutra na odmoru pa nije strasno sto jos uvijek radim!

Hahaha i ja mislim da su bili preoptereceni licemjera.. al nema veze... nek su je zatvorili.. ;-)

Narode zelim vam sve najbolje pa se inshaAllah cujemo kad se vratim!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Oct 28, 2009 12:32 am

Dina (citat):

Es selamu alejkum we rahmetullah svim dzemtlijama

Evo mene, vratila se sa safarija po Africi

Hajd nek je sa srecom zvanicno zatvaranje anamo one stranice. Ona je odavno bila mrtva, samo su je sad i pokopali

A iskreno, zhao mi Garave, Dzeni i onog Clija. Ostadoshe bez profesije
@ Svjetlost D, s hajrom novina sele

Shadow, lijep odmor ti zhelim

Odoh sad na krstarenje po Indijskom okejanu

Es selamu alejkum

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 04, 2009 7:23 pm

Huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dragi moji... evo mene opet ja :-D!

Kako ste mi? Sta ima novo?

@Minche kad stignes do Cook Islands, javi se i salji mi avionsku kartu da ti pravim drustvo :-D
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Nov 06, 2009 11:52 pm

Selam alejkum!!!

Gdje li su se izgubili ovi forumasi????

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 12, 2009 9:35 pm

we alejkum selam we rahmetullahi we berekatuhu

evo i mene da se javim
kako ste mi svi sta radite???
slabo se nesto dolazi na ovaj forum
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 19, 2009 11:24 am

Citat :
Selam alejkum!!!

Gdje li su se izgubili ovi forumasi????

Ve alejkumu selam!

Evo nas (me) živ i zdrav; elhamdulillah.

Esselamu alejkum ve rehametullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Nov 29, 2009 4:16 pm

Selam alejkum!!!

Hahaha bice da se nema vremena,oseca se kriza na sve strane hehehe.

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Dec 03, 2009 7:18 pm

selam alejkum svima:)
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Dec 09, 2009 9:55 pm

wealejkumu selam

Kako ste svi redom??? Jeste dobro???

Pa kako vam je u toj hladnoj Evropi ???
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Dec 19, 2009 8:49 pm

Es sellamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ja sam dobro Elhamdulillah nadam se ostali inshaAllah.
Pa hladnoj Evoropi je sigurno hladno.

Kako je u toploj Arabiji,moram samo pitati u kom si gradu??

Pa ovde se i daje slabo pise... ili se pise a neko brise

sellam
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Dec 21, 2009 1:02 pm

Selam dragi moji

dobila sam sinoc ovu e-mail:

السلام عليكم ورحمة الله
Es selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu
Kaze Uzviseni Allah:
"I onaj ko tebe (Muhammede( mrzi, sigurno ce bez spomena ostati". Sura El-Kevser, 3.
Istinu je rekao Allah, dz.s.
Allah odgadja, ali ne zaboravlja.
Danac koji je crtao karikature naseg dragog Poslanika, s.a.v.s., je stradao sa citavom svojom porodicom u pozaru.
Allah je ucinio da osjete vatru jos na ovom svijetu.
Danska ovu vijest krije, kako ne bi dosla do muslimana. Ti je prosiri.

Salavat i selam Allahovom Poslaniku Muhammedu, s.a.v.s.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Dec 25, 2009 12:14 am

MashAllah sekic hvala ti sto si tu vijest podijelila sa nama.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Dec 27, 2009 3:26 am

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu moje draaage dzematlije )))

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Dec 28, 2009 1:40 am

shadowless (citat):
Selam dragi moji

dobila sam sinoc ovu e-mail:

السلام عليكم ورحمة الله
Es selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu
Kaze Uzviseni Allah:
"I onaj ko tebe (Muhammede( mrzi, sigurno ce bez spomena ostati". Sura El-Kevser, 3.
Istinu je rekao Allah, dz.s.
Allah odgadja, ali ne zaboravlja.
Danac koji je crtao karikature naseg dragog Poslanika, s.a.v.s., je stradao sa citavom svojom porodicom u pozaru.
Allah je ucinio da osjete vatru jos na ovom svijetu.
Danska ovu vijest krije, kako ne bi dosla do muslimana. Ti je prosiri.

Salavat i selam Allahovom Poslaniku Muhammedu, s.a.v.s.

ve alejkumus-Selam ve rahmetullah...

Ima par stvari koje bi trebale ići u isti kofer sa ovim e-mailom:

http://www.islambosna.ba/forum/politika-i-aktuelnosti/da-li-ov-neko-moe-potvrditi/15/
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jan 15, 2010 9:28 pm

Alo ljudi! Ima li koga ili je ovo mrtav forum?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jan 19, 2010 11:31 pm

Hehehheeh ocigledno ti je dosadno?

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jan 20, 2010 1:18 am

Znaci! "forum je mrtav..." ! Dovidjenja!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jan 25, 2010 4:43 am

Ti kao da si u najmanju ruku patolog hehehehehe.

Na vrh Go down
salko
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jan 26, 2010 4:03 pm

Dina (citat):

Djevojko tolerancija ti je nula
Kultura takodje nula
Tolerancija isto tako nula
Nemoj se ljutiti sve ti je ovdje jedna velika NULA .
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jan 26, 2010 4:12 pm

Nije to djevojka! Samo se krije iza zenskog imena.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Feb 17, 2010 3:40 am

salko (citat):
Dina (citat):

Djevojko tolerancija ti je nula
Kultura takodje nula
Tolerancija isto tako nula
Nemoj se ljutiti sve ti je ovdje jedna velika NULA .

Dobro dosli godpodine Salko

Bas zanimljivo gospodine Salko prvi komentar pa ste odmah zakljucili toliko stvari.

Pod jedan moja tolerancija je na zavidnom nivou, jer vrlo dobro znam sta i kako i kome pisem a to znaju i osobe koje su malo duze na netu od vas.

Pod dva ako vec hocemo o kulturi zapitajte se vi gdje vase ponasanje vodi.

Pod tri o toleranciji smo vec pisali tako da ne moramo dva puta pisati o toleranciji.

I pod cetiri necu se ljutiti nemojte se ni vi ljutiti na mojoj iskrenosti.

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Feb 17, 2010 3:42 am

beranac (citat):
Nije to djevojka! Samo se krije iza zenskog imena.

Vrlo zanimljiva konstantacija beranac ali moram vas razocarati i reci vam da ste u krivu.

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Feb 17, 2010 12:39 pm

Bas me briga da li si musko ili zensko! A sto se tice ovoga KOME i KAKO treba odgovoriti stvarno pokazuje tvoj "visoki" prag tolerancije. Sto se mene tice porastao sam u mjesovitoj sredini i bez obzira na nesrecne dogadjeje u poslednje dvije decenije zedrzao sam veoma visok prag tolerancije, ali me nerviraju radikalni stavovi, prekrajanje vec poznatih istorijskih cinjenica pa makar one dolazile od moga brata... Ali cemu ja ovo pisem...? CAO
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Feb 20, 2010 8:24 pm

beranac (citat):
Bas me briga da li si musko ili zensko! A sto se tice ovoga KOME i KAKO treba odgovoriti stvarno pokazuje tvoj "visoki" prag tolerancije. Sto se mene tice porastao sam u mjesovitoj sredini i bez obzira na nesrecne dogadjeje u poslednje dvije decenije zedrzao sam veoma visok prag tolerancije, ali me nerviraju radikalni stavovi, prekrajanje vec poznatih istorijskih cinjenica pa makar one dolazile od moga brata... Ali cemu ja ovo pisem...? CAO

Da vas ne briga nebi pisali da sam musko.A sto se tice vas gospodine ili vise gospodina(neutvrdjeno je) gledajuci vase ip adrese ostala sam bez komentara.Ili volite da putujete ili vise osoba iz razlicitih drzava pise u vase ime. :lol!:Toliko o mojoj i vasoj toleranciji.
Samo cu da vas zamolim(vas a i osobe koje pisu u vase ime) ako imate sta da pitate pitajte,ako imate sta lijepo da podijelite sa nama bujrum,a ako nemate nista od toga gledajte tv.

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Feb 24, 2010 7:40 pm

Nemam pojma o cemu pises! Ja sam samo na jednoj adresi. provericu! hvala.
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Feb 24, 2010 8:29 pm

ps. Svi moji komentari su ovdje. Ako ima jos negdje nijesu moji i ja se iy..vinjavam se ako je bilo neprijatnosti. Neka me vasi administatori slobodno iskljuce a ja cu se ponovo registrovati
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Feb 25, 2010 9:02 pm

beranac (citat):
ps. Svi moji komentari su ovdje. Ako ima jos negdje nijesu moji i ja se iy..vinjavam se ako je bilo neprijatnosti. Neka me vasi administatori slobodno iskljuce a ja cu se ponovo registrovati

Ja da sam htjela da vas iskljucim ili banujem davno bih to uradila.
Prihvatam izvinjenje i ja se vama izvinjavam ako sam vas u bilo cemu nenamjerno uvrijedila. Normalno da su svi vasi komentari (pod nikom beranac) ovdje ali su pisani sa razlicitih adresa. Ip adrese nisam izmislila mogu ih kopirati i poslati vam na pp,da nebi neko mislilo da pisem bez veze.Jer volim kad o necemu pisem potkrepim to i dokazima,a u vasem slucaju to cu vrlo rado uraditi.
Zelim vam lijep dan ma gdje god da ste.

Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Feb 27, 2010 12:41 am

Dina (citat):
beranac (citat):

Ja da sam htjela da vas iskljucim ili banujem davno bih to uradila.
Prihvatam izvinjenje i ja se vama izvinjavam ako sam vas u bilo cemu nenamjerno uvrijedila. Normalno da su svi vasi komentari (pod nikom beranac) ovdje ali su pisani sa razlicitih adresa. Ip adrese nisam izmislila mogu ih kopirati i poslati vam na pp,da nebi neko mislilo da pisem bez veze.Jer volim kad o necemu pisem potkrepim to i dokazima,a u vasem slucaju to cu vrlo rado uraditi.
Zelim vam lijep dan ma gdje god da ste.
Iskopiraj molim te i posalji
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Mar 25, 2010 11:03 pm

Ja se izvinjavam zato sto nisam prije odgovorila na vasu poruku. Posto sam bila odsutna ip adrese cu sada poslati kao sto sam i obecala.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Apr 01, 2010 8:29 am

beranac (citat):

A javljas se iz samozvane republike serbske ?

Tako ti pise na IP adresi...

Pregledah ti komentare , nije forum mrtav. Nego smo ostavili malo "slobode" onima kao ti da se izduvaju , izurlaju.... sami sa sobom

@ Salko, shta ima na Berlinskoj sem NULA ?

Ej moja DIno, ti bila bussy ovih dana

Hajd' pristavi jednu Tursku kaHvu, vraticu se ja

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Apr 03, 2010 9:46 pm

moja.Ma malo sam ti bila busy kao sto bi ameri rekli ali eto hvala Allahu vratila sam se.Kako si mi ti,jesi li mi dobro znas da sam te pozeljela.

Bujrum kahvica za tebe mene i ko je jos raspolozen da nam pravi drustvo

A sa ovim lijepim krofnama cu Lejlu prvo ponuditi jer pouzdano znam da ona mnogo haje ove proizvode

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Apr 06, 2010 10:58 am

Oooooooooooh Dunkin' Donuts... najveci razlog da se odselim za USA
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Apr 07, 2010 2:39 am

Heheheh ja vise volim americku kahvu hehehehe.Ali definitivno glavni razlog mog preseljenja u daleku Ameriku bio bi cist vazduh.

Dina: komentar modifikovan dana: Thu Apr 15, 2010 2:32 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Today at 9:48 am

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 15/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next