Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jun 18, 2009 6:41 pm

shadowless (citat):
Selam Alejkum dragi moji!

Da podjelim radost sa vama:

Porodila mi se snajka! Imam bratanca i bratanicu, Said i Samara! Dobro su hvala Allahu! Ahhhhhhhhhhhhhhhhh jos sam izgubljena!!!

Allahu Ekber

Prelijepa vijest Beki od srca vam cestitam. Neka su vam blizanci zivi i zdravi i Allahu pokorni inshAllah.

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 19, 2009 4:00 am

MashAllah tetka... Nek je sa hajrom... Sa malim zaksnjenjem

Pre nekoliko dana se porodila moja sestra od tetke ....
sad dodjem kao neki dalji Dajo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jun 20, 2009 4:28 pm

takvaran (citat):
MashAllah tetka... Nek je sa hajrom... Sa malim zaksnjenjem

Pre nekoliko dana se porodila moja sestra od tetke ....
sad dodjem kao neki dalji Dajo

Neka je ziv i zdrav i Allahu pokoran taj sestric inshAllah

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jun 21, 2009 12:35 am

inshAllah
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jun 24, 2009 5:37 pm

Sta je ovo nisu valjda godisnji odmori poceli??????

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jul 04, 2009 7:15 pm

Esselamu alejkum!

Ja sam svoj ljetni godišnji odmor već iskoristio, sad radno iščekujem ovaj zimski.
Dobro narode kakvo je zatišje ovdje? Nekad se ovdje mogla i kahva popiti a Bog mi i kolač pojesti...
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jul 05, 2009 9:33 pm

We alejkumu selam we rahmetullah

Ti si svoj odmor vec iskoristio, a mi insha'Allah tek pochinjemo. Nego, vadi ti iz zamrzivacha kolache (iz zalihe) dok se mi ponovo ne skupimo. Ne vrijedi da te sad posluzhimo , pokvarice se dok ti ponovo ne svratish u nash dzemat

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jul 06, 2009 7:09 pm

Vala, ima tu i istine, dok ja svratim kolači se mogu rahat pokvariti . U zadnje vrijeme nisam baš čest ovdje. Prija sam ako ništa znao
navrati češće da vidim šta ima ovdje, pročitati neki novopostavljeni tekst. Ne navraćam ovdje u ovaj džemat zbog toga što sam se preko
facebook-a učlanio ne znam ti broj nekih grupa (džemata), pa dok sve tamo te džemate obiđem ovaj ovdje totalno smetnem.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 08, 2009 12:22 am

Selam alejkum,
Evo da i sa vama ovdje podijelim jednu lijepu vijest, a to je da sam danas zvanično diplomirao Sociologiju (hvala Allahu dž.š.).
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 08, 2009 8:08 am

Alejkumu selam!

MašaAllah brate Eko, lijepa vijest. Čestitam, inšaAllah da još Allah dželle šanuhu da nađeš dobar (halal) posao,
finu i hajrli ženu. Amin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 08, 2009 7:46 pm

AMin,Amin bracane moj i tebi isto želim. Ako ko slučajno čuje bilo kakav halal posao u Sa,nek se ne usteže da mi javi
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 08, 2009 9:05 pm

Hairli Eko, masha'Allah pametan si ti insan, hvala Allahu uzishenome ! Insha'Allah da sve zavrshish kako tebi odgovara , da se ponosimo sa tobom ( a vec se ponosimo )

Citat :
Čestitam, inšaAllah da još Allah dželle šanuhu da nađeš dobar (halal) posao,
finu i hajrli ženu. Amin

Aamiiin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 08, 2009 9:48 pm

Esselamu alejkum!

A kamo slatka povodom te diplome ,staje to nista da pocastis online dzemat ?

Nak bude s hajrom ,da nam ubezo javis da si i na ostalim poljima dilomirao pa dako bar tad mlada slatkom posluzi .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 09, 2009 11:40 am

Hvala na čestitkama da vas Allah obilato nagradi.Ih jesam ja zaboravko ni kahvom da vas poslužim ev ide samo da sameljem
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 09, 2009 8:15 pm

eko87 (citat):
Ako ko slučajno čuje bilo kakav halal posao u Sa,nek se ne usteže da mi javi
Zaboravio si reći: ako neko čuje da ima neka fina i hajrli sestra na udaju, neka se ne uteže da mi javi, i ne mora biti iz Sa.

i hoće li ta kahva, jesi li samljeo tu kahvu više? Hajde ba, od mene je rahat lokum, da malo zasladimo.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 09, 2009 10:07 pm

Ma sestre su najmanji problem inšaAllah.
Evo kahva

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 09, 2009 11:17 pm

Vidi ti njega, dok ja ispod pendžera čamim(aškujem), on kahveniše i to u lijepom društvu . E sad je meni jasno što tebi sestre nisu problem.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 09, 2009 11:28 pm

Ma gdje će biti problem,prema statistici u BIH kažu odnos 7:1 za žene,hahaha
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jul 10, 2009 7:37 pm

Es selamu alejkum dzematlije

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jul 11, 2009 12:07 am

We alejkumusselam we rahmetullah, džematlijko
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jul 11, 2009 8:09 am

Alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jul 12, 2009 6:31 pm

Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi ve berekatuhu.

Treba ce nam mjesec da se dzamat iskupi izgleda da ti odgovori na Selam ukhti.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jul 12, 2009 11:15 pm

Vazhno je da se sevap "cvrknuo"

Nego, gdje si ti meni zhiva bila ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jul 13, 2009 12:26 am

Ada kad ti ne svacas tamo gdje znas da me mozes najcesce naci .Eto me na facebooku i na msn-u kad ne radim i na netu sam najcece budem tamo.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jul 13, 2009 1:07 am

Lejlaaa ima li te "anamo" ?

Ja se shunjam ( po starom obichaju )

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jul 14, 2009 11:11 am

Lejla, pošto si često na facebook-u. Pozivam te da se pridužiš (ako već do sada nisi) grupi Bosna stara, i ne samo tebe nego sve one
koje vole i žale za starom Bosnom-dimijama, kahvama, starom čaršijom, ašikovanjem ispod pendžera....za Bosnom kakve više nema.
Cilj grupe nije da skupi 1 000 000 ili 10 000 , a ni 1000 članova nego više nešto kao neka alternativa diskotekama, opijanjima, bludnjičenjima,
turbo folku i negativnim pojavama u našoj Bosni. Meni je grupa draga iz više razloga. Grupu su nedavno osnovali relativno mladi insani,
dobilu su podršku od učenih ljudih, tamo je dosta mladih mladića i mladih djevojka. Eto, bujrum svima tamo,
evo link za tu grupu: http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=94865253483&ref=mf

Ja vas tamo iščekujem s bosanskom kahvom i rahat lokumom.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jul 17, 2009 3:02 am

Es selamu alejkum,

A oni koji tamo "ne"mogu, nishta jeli?

Ko ono jednom reche:" Shto se nekad ovdje,dobra kahva pila..." ?

Jah...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jul 17, 2009 12:36 pm

Alejkumu selam!
AAminAA (citat):

A oni koji tamo "ne"mogu, nishta jeli?

Ko ono jednom reche:" Shto se nekad ovdje,dobra kahva pila..." ?

Jah...

ma jah
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jul 17, 2009 7:34 pm

AAminAA (citat):
Lejlaaa ima li te "anamo" ?

Ja se shunjam ( po starom obichaju )

Hehehe Lejla se zaposlila na fb ne znam samo dali joj plata stize na vrijeme

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jul 28, 2009 2:49 pm

Selam dragi moji!

Evo mene, opet ja. Vratila se sa odmora (vise bio umor). Umorna i udata
Kako ste mi vi?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 29, 2009 12:53 pm

Ve Selam.

Evo mene na odmoru i bas mi je lijepo biti opet sa svojima.

Shadowless cestitam ti na udaji i da vam dragi Allah podari ono sto je dobro za vas.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jul 29, 2009 8:27 pm

shadowless (citat):
Selam dragi moji!

Evo mene, opet ja. Vratila se sa odmora (vise bio umor). Umorna i udata
Kako ste mi vi?

hajd' nek je sa srecom i nafakom. Nek vam Allah podari razumjevanje , ljubav i hajirli porod. Amiin !

@ Djes' ba Dino moja Ima li Lejle zhive gdje god ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 30, 2009 8:53 am

Amiiin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 30, 2009 2:41 pm

Hehe AAminAA evo me gdje si mi ti ???

Lejla zaradjuje pare da bih ja imala sta trositi na odmoru

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jul 30, 2009 6:39 pm

hahahahaha pa mora neko i to

Ja sam tu, ljeto, krechenje, djeca, parkovi... umorna sam, ne pitaj

Ima li shanse da idesh u CG ?

Hoce li moja Lejla i ove godine dolje za Ramazan biti ? Znam da proshle godine i nije bash naj proshla.... pa rekoh da nije promijenila mishljenje

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Aug 01, 2009 10:23 pm

Selam alejkum svim članovima,evo mene opet na vašu žalost. Malo se odmarao u Istanbulu pa se vratih hvala Allahu sa divnim iskustvom i upalom sinusa:D
Sve hajr kod mene,još mlad i neoženjen al biće inšaAllah. Hljeba i igara samo...ups imana i zdravlja htjedoh reći
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Aug 02, 2009 2:32 am

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 05, 2009 8:34 pm

Selam alejkum.

Ja sam vec nedelju dana u Cg, i mogu vam reci da je kod mame ipak najljepse

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Aug 08, 2009 11:32 am

Ve alejkumus-Selam ve rahmetullah.

Slažem se.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Aug 10, 2009 10:41 pm

Es selamu alejkum we rahmetullah svim dzematlijama po redu : )

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Aug 10, 2009 11:21 pm

Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh, džematlijko!
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 12, 2009 6:34 pm

Alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Aug 14, 2009 3:40 am

da nema pite za pojest?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Aug 16, 2009 8:17 am

Josh samo da kazhesh kakvu volish, pa da zasuchemo rukave :-)

Imam jedno blic pitanje,

Ako mushkarac klanja kuci, dali treba ezan/ikamet ili ne ? Moj muzh uvjek to radi, mada su mu neki Egipcani rekli da oni nikad ne ezane kuci, nego samo nijjet/namaz.... Meni to chudno nekako pa hajde ko zna neka mi kazhe, Allah vas nagradio na oba svijeta. Aaamiiin!

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 19, 2009 2:30 am

koliko ja znam vadžib je ikamet muškarcu a ezan sunnet. Ako se u tom mjestu-naselju proučio ezan onda on nema potrebu to ponovo raditi.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 19, 2009 4:27 am

Dzezzak Allah khajr Eko. A shta za nas na strani koji i ne chujemo ezane nikad ?Znachi li da ipak je bolje da se uchi ezan ? Molim vas nadjite mi neshto , Allah vas nagradio. Aaamiiin!

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 19, 2009 6:43 pm

Vidi da li ovo odgovara na tvoje pitanje:

http://islam-qa.com/en/ref/5660
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Aug 19, 2009 6:52 pm

Dzezzak Allah Khajr Hare : )

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Aug 20, 2009 9:45 pm

AAminAA (citat):
Dzezzak Allah Khajr Hare : )

Amin, ve ijjaki, uhti. Nadam se da je pomoglo.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Aug 22, 2009 3:42 pm

AAminAA (citat):
Dzezzak Allah khajr Eko. A shta za nas na strani koji i ne chujemo ezane nikad ?Znachi li da ipak je bolje da se uchi ezan ? Molim vas nadjite mi neshto , Allah vas nagradio. Aaamiiin!
Amin we ijjaki.
Ma ezan i ikamet ne utiču na ispravnost namaza što je najbitnije..
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Today at 5:31 pm

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 14/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next