Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 13, 2009 8:32 pm

Es selamu alejkum

Ima li josh kahve Dinooooo ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 14, 2009 6:29 pm

shadowless (citat):

[color=red][i]Schaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatz, ich schwöre, dass ich jeden Tag daran denke Dich anzurufen aber ich komm nie dazu!!!!!!!!!!!

Schaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatz kako lijepo ovaj njemacki zvuci

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 14, 2009 6:33 pm

AAminAA (citat):
Es selamu alejkum

Ima li josh kahve Dinooooo ?

Ve alejkumu Selam!

Za tebe lutko moja nema da nema
Za tebe bih i u komsiluk pozajmila, ma kakav komsiluk u susednu drzavu bih isla da pozajmim

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri May 15, 2009 4:14 pm

hahah Dobra ti ta za pozajmljivanje

Allah ti svako dobro dao na oba svijeta. Amiin!

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri May 15, 2009 8:49 pm

Amin seki svima nama.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon May 18, 2009 3:19 pm

Uff Dina, bash te je lijepo chitati

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue May 19, 2009 9:22 am

Eneeeeeeeeeeeeeeeeeee sto se neko voli
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 20, 2009 10:20 pm

Es selamu alejkum

Ima li koga da eglenishemo : )

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 20, 2009 11:44 pm

Ve alejkumu Selam seki.

Evo ja ,a ima jos i treci fildzan...

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 12:26 pm

more meni taj treći, ja ću otići u drugu sobu nemojte misliti da sam tetka kakva:D
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 1:31 pm

Jasta nego ces otici ,to se ionako podrazumijeva.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 2:43 pm

Es selamu alejkum dzematlije , shta se radi ?

Chuj tetka !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 5:30 pm

Selam alejkum!

Hocu i ja kahvu,ako ima naravno

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 5:37 pm

We alejkumu selam we rahmetullah Dinoo Ima kaHve kako da nema

Jedan cappuccino mahsus za tebe

Kako si , shta se radi ? Ima li planova za CG ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 5:43 pm

Hvala sekic prelijepo izgleda taj kafucin hehehe
Ja sam elhamdulillah dobro,kako si mi ti,djecica i muz ima li sta novo kod vas?
Trenutno ti nemam nikakvih planova jer sam pocela raditi, tako da ne vjerujem da cu ti te planove ljetos uopste imati

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 5:51 pm

haha KaFucino

Pa ok je Dina, zhivot je takav... Fino shto cesh raditi, barem ti nece biti dosadno

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 8:17 pm

Mislis barem ces imati sta da trosis i lijecis monotoniju .

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu May 21, 2009 9:39 pm

Es selamu alejkum Lejlooo

Taman tako, bice sad cipela i sandala

Nema veze to shto nemozhe ici dolje . Sad nek spremi jednu platu za CG

A shta ima Lejla ? kako zdravlje i ostalo ?

Evo i tebi jedan KaFucino

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri May 22, 2009 9:10 pm

Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi ukhti!

Gdje mi ti sinoc nestade ?

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue May 26, 2009 5:57 pm

Selam alejkum!

Kako ste mi svi ovako dzematile????

Bas kao sto je napisala AAminAA a ja je morala poslusati jedne sam sandale kupila a inshAllah do kraja ljeta ima bar jos troje da kupim(ja sam ih pikirala samo da se nakanim da ih platim i donesem kuci hehehe) .Inace da vam otkrijem lijek protiv stresa shoping i samo shoping(da znate bas djeluje)

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue May 26, 2009 8:25 pm

Nadam se da moja hanuma buduća neće nikad saznati za taj lijek protiv stresa
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue May 26, 2009 8:58 pm

Samo se ti nadaj i zivi u nadi.

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed May 27, 2009 1:36 am

Na vrh Go down
Hanisa
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat May 30, 2009 7:16 pm

Esselamu alejkum! Kako ste?
Samo da vam kazem da vas nisam zaboravila, vec nemam slobodnog vremena da bih mogla da vas obilazim :-(
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 02, 2009 10:04 pm

we alejkum sellam we rahmetullahi we berekatuhu
Cuo sam sestro da u Skoplju ima medresa i ako se ne varam izdvojeno odeljenje te medrese u Sitpu ako se nevaram???
Da li je to tacno...posto si ti iz Makedonije verovatnoi znas???
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 02, 2009 10:22 pm

ima li kafucina????
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 02, 2009 11:17 pm

Ve alejkum Selam ve rahmetullahi !

Zavolio te Onaj u cije ime ti nas volis seko.

A kafucino nemoze da nema samo moze da nestane bujrum ahi.

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jun 03, 2009 8:46 pm

Selam alejkum!

Kako ste mi svi ovako dzematile????

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jun 03, 2009 9:09 pm

We alejkumu selam we rahmetullah Dino i Takvaran : )

Elhamdulillah, bilo je i gorih dana

Sve je Allahova dz.sh. milost.

Nego, Lejla odavno pochela praviti taj kaFucino i nikako da ga zavrshi

Evo vama da se posluzhite a ja brishem odavde, chekaju me obaveze .

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jun 04, 2009 1:35 am

Od kad se udase Mahnoor, shadowless, svjetlost duse...i ko jos sve...
nema posluzenje.... ponekad Amina i Lejla

Kako kaze eko nekad je pila dobra kafa ovde ..... tako nekako kaze

Moracu ja da uzmem dirigentsku palicu u svoje je ruke.... odnosno dzezvu
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jun 04, 2009 1:28 pm

Ada nije se jos nijedna od njih udala ,shadowless tek treba.Nego nesto kasne sa tim posluzenjem.Ja pristavim pa zaboravim a Amina eto to do kraja obavi.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jun 04, 2009 1:52 pm

takvaran (citat):

Hoces reci da smo lijene?????
Ada nisam se jos udala - ima jos 48 dana. Moram se spremiti za svadbu, te ovo, te ono, te to... tako da stvaaaarno nemam vremena da pravim kahvu .
Al bice bice hehe.

Selam alejkum dragi moji!
Kako ste mi svi? Nadam se da ste dobro i da je sve okay kod vas.
Ja evo u frci. Jos nisam pozivnice narucila, ne znam kakve cu, ne znam kakav tekst - haos zivi. Udacu se izgleda bez gostiju al hajr.

Cujemo tj. pisemo se!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Jun 04, 2009 8:46 pm

we alejkum sellam we rahmetullahi we berekatuhu
nisam mislio lijene.... vec nema se vremena
ja sam za vjencanje bez gostiju, rodbina samo...
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 05, 2009 3:27 am

Braćo i sestre...ŽENIM SE I JA!

Jednog dana inšaAllah
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 05, 2009 3:24 pm

Insha'Allah

Znadoh ja da je ovo neka tvoja smicalica

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 05, 2009 4:44 pm

Ja se bas obradovala i bas krenula sa cestitkama i hedijama kad ono Eko (to jest datum tog dogadjaja do daljnjeg nepoznat )Ali inshAllah Eko obradovaces i ti nas , vazno je da ti imas dobru volju

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 05, 2009 9:55 pm

Kod Eka je hvala Allahu josh sunchano

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Jun 06, 2009 11:51 pm

shadowless (citat):
takvaran (citat):

Hoces reci da smo lijene?????
Ada nisam se jos udala - ima jos 48 dana. Moram se spremiti za svadbu, te ovo, te ono, te to... tako da stvaaaarno nemam vremena da pravim kahvu .
Al bice bice hehe.

Kako ste mi svi? Nadam se da ste dobro i da je sve okay kod vas.
Ja evo u frci. Jos nisam pozivnice narucila, ne znam kakve cu, ne znam kakav tekst - haos zivi. Udacu se izgleda bez gostiju al hajr.

Cujemo tj. pisemo se!

Mashallah, Mashallah nek je sa srecom...ode ti prije mene heheh

Bice svadba znaci pa nek je sa srecom jos jednom i da Allah da sve najbolje
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jun 08, 2009 12:31 pm

svjetlost duse (citat):

Hvala puno!!! Amin inshaAllah ... svima vama, pa i nama!!!
Eh kako brzo prolazi sve... et, i ja cu postati hanuma hihihihi ... a lele mene sta cu da kuham
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 09, 2009 7:13 pm

Nije me bilo na ovome forumu neko vrijeme, ma ne samo na forumu nego na internetu. Pa sam se evo elhamdulillah vratio živ i zdrav.
Nadam se da nisam nešto ovdje važno propustio?

Esselamu alejkum ve rahmetullah!
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Fri Jun 12, 2009 5:52 pm

shadowless (citat):
svjetlost duse (citat):

Hvala puno!!! Amin inshaAllah ... svima vama, pa i nama!!!
Eh kako brzo prolazi sve... et, i ja cu postati hanuma hihihihi ... a lele mene sta cu da kuham

hehe ma kuhanje je svakad problem
ja cu morat naucit kuskus da spremam bez toga nista
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jun 14, 2009 7:40 pm

Kako ste mi,sta radite i spremate li se za odmore?Ja ove godine vjerovatno necu imati odmora ali inshAllah nadoknadicu ja to.Evo za one koji vole da kahvenisu

A za one koji bas i ne vole kahvu, neka barem budu od neke koristi i operu sudje

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jun 14, 2009 8:01 pm

ve alejkumu Selam ve rahmetullahi sister...

Ja bih ipak kahvenisala.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sun Jun 14, 2009 10:14 pm

I ja bi ali nema vishe kahve

Lejla, mozhe pola pola ?

Poshto kahva nije dobra za srce, iz humanih razloga prema ostaloj braci i sestrama ,ja bih ipak rizikovala i podijelila kahvu sa Lejlom ( da i njoj smanjim shtete ) a nek drugi peru sudje , to zdravlju ne shkodi

Evo i kolacha, voca i soka da se zalije

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jun 15, 2009 4:33 pm

Selam Alejkum dragi moji!

Da podjelim radost sa vama:

Porodila mi se snajka! Imam bratanca i bratanicu, Said i Samara! Dobro su hvala Allahu! Ahhhhhhhhhhhhhhhhh jos sam izgubljena!!!
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jun 15, 2009 7:52 pm

Alejkum selam!

MašaAllah. Da Allah, dželle šanuhu, uputi djecu na pravi put i podari svako dobro djeci i roditeljima.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Mon Jun 15, 2009 8:20 pm

Amin inshaAllah!!!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 16, 2009 5:30 pm

I am a Muslim (citat):
Alejkum selam!

MašaAllah. Da Allah, dželle šanuhu, uputi djecu na pravi put i podari svako dobro djeci i roditeljima.

Amin Ya Rabbel Alemin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Jun 16, 2009 11:06 pm

Ve Alejkumu Selam Beki!

MahaAllah bas mi je milo zbog vas svija .

Da Allah uputi djecu na pravi put da budu Allahu pokorni i roditeljima poslusni .Amin!

A vas ostale da Allah nagradi za sabur inshAllah.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Jun 17, 2009 9:08 am

Amin inshaAllah!!!! Kako su lijepi tetkina princeza i tetkin princ... hvala Allahu za ovaj prelijepi dar!!
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Today at 9:45 am

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 13/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next