Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorPoruka
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Nov 11, 2008 11:45 pm

Ve alejkumus-selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Dobro na dosla nazad na forum

Samo da znas da si nam puno nedostajala,ti i tvoje net djakonije

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Tue Nov 11, 2008 11:48 pm

alejkumusselam mahnoor,
da još malo prozborim.
Ja lično nisam nikad sebe zamišljao sa više žena,ali jednostavno vidim pristup mnogih sestara tome kao da je to nešto nazadno,ne vide koji hajr višeženstvo donosi(od povećanja nafake,nataliteta etc da ne nabrajam)U najboljem slučaju su komenatri 'svaka čast ko može,ja ne' i sl.
Mi živimo u zemlji gdje smo trenutno ugroženi od dušmana,gdje ima puno udovica.Vjernika je malo.Jednostavno je tužno da vidim da će se sestra haman udati za momka lošijeg ahlaka nego nekome biti druga iako taj brat ispunjava sve uslove za to.Ne vidim šerijatsku valjanost takvih postupaka.
Konkretno slučaj koji sam gore naveo je da brat haman mora pustiti ovu ženu da bi oženio drugu sa kojom bi mogao imati djecu.
Ma da nam se Allah smiluje,nisam kompetentan da na ovu temu pričam tako da...odoh sklekove raditi
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 12:02 am

Ja rekoh ti ode traziti prvu hanuma, a ti ode sklekove raditi ccccccccccc.

Sta je ono sa izgledom IB nekako mi veceras skroz cudno izgleda uopste mi se ne svidja.Jel i kod vas isto?

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 12:31 am

pa IB učino hidžru,haha.
a namiris'o sam ja seku neku pa eto da Allah dadne hajra,zato i radim sklekove hahah
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 1:34 am

Za koga seku ? Za sebe ili za tog brata ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 1:44 am

AAminAA (citat):
Za koga seku ? Za sebe ili za tog brata ?

Mozda za komsiju

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 2:18 am

Ma za sebe.ufff ko da bih ja tražio za brata a da sebe nisam namirio
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 4:07 am

E Masha'Allah Eko Insha'Allah s hajrom da je !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 10:52 am

amin,amin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 6:42 pm

Lejlo, pa ispiti si isto tu!

Eko, da ti Allah podari hajr !
pamet u glavu
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:05 pm

Es selamu alejkum mili moji

Evo da popijemo po jednu kahvu i da brishem u mesdzid

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:06 pm

Evo i baklave, posluzhite se. Nemojte da se stidite

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:08 pm

Mahsus za Eka , vidi kajmaka

A evo i Egipatskog slatkisha "kunafa"

YUSUF A.S.

AAminAA: komentar modifikovan dana: Wed Nov 12, 2008 7:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:09 pm

Citat :
Eko, da ti Allah podari hajr !
pamet u glavu
amin sestro i tebi.Kahva njam njam..tamam mi treba,glava ubi...
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:10 pm

ja bolju pijem,nema dok je mati ne zakuha:)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:11 pm

Nema nema, dok ne dodje zhena pa ti "zakuha"

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:20 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu svima koji ostaju. Ja odoh sad, budite mi u Allahovoj milosti.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 7:33 pm

Selam alejkum!

Vidim ovdje se sluze neki slatkisi i raznorazne kahve,jel nam se to Eko zeni inshAllah?

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 10:22 pm

Citat :
_ProvOkatOricA_ DRAGA MOJA

Danas je tvoj specijalni dan, taj dan se zove tvoj rodjendan.
I na ovaj nacin zelim da ti iskazem svoje zelje prema tebi.
Da ti docaram da si bistra,pametna i ljepa, na jedan svoj specijalni
nacin. Tvoj rodjendan je nesto specijalno, specijalni dan kada se radjaju
nove nade i snovi.

Sada je doslo vrijeme da ti jos nesto docaram.
Ljepa si na svaki svoj nacin i zatime ti zelim mnogo srece,ljubavi,
uspjeha, para a najbitnije zdravlja.

I da kada ja dodjem koraca se jedna mala Provokatorica[/size] budi uvijek
kakva jesi, kakvu te sretoh, kakvu te znam i volim.

SRETAN TI RODJENDAN SRECO UZ PJESMU

Godina da živiš sto u zdravlju i veselju
i nek te cuva Bog ispuni ti svaku želju

Srecan ti ro?endan neka ti je potaman
živeli na zdravlje neka ti je sre?no slavlje
sre?an ti ro?endan

Godina da živiš sto i slaviš Bogu hvala
sve ti se pozlatilo ku?a ti pevala

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 10:23 pm

Ovo ce biti bas tesko za pogoditi

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 10:50 pm

Dina (citat):
Selam alejkum!

Vidim ovdje se sluze neki slatkisi i raznorazne kahve,jel nam se to Eko zeni inshAllah?
greška u koracima.Zamijenila si me sa sestrom Mersy
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:20 pm

Dina (citat):
Ovo ce biti bas tesko za pogoditi

Mamne jmapo

Prvi pokushaj

Garava ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:23 pm

Moj me instikt nikad ne vara

A ko mozhe da sklepa stihove ko Garava ? Josh se nije taj rodio

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:30 pm

Lejla (citat):
Citat :

Lejla, halali. Napravila sam jednu greshku. Mislila sam da quotiram tvoj post i isjechem ko ovo gore, ali greshkom sam pritisnula na edit. Tek kad sam kliknula send, i kad me prebacilo nazad na temu vidjeh da sam ustvari tvoj komentar "sredila" . Halali

Vratila sam na brzinu ovu legendarnu pjesmu, ali ono shto si napisala bila ispod nje, napishi ponovo molim te. Halali josh jednom

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:33 pm

znate onu Bilalovu foru?nisam ti zamjerio al neću ti nikad halalitit hahah
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:36 pm

eko87 (citat):
Dina (citat):
Selam alejkum!

greška u koracima.Zamijenila si me sa sestrom Mersy

Jes slicni vam nikovi pa vas zamijenih nenamjerno
Primi moje izvinjenje Pa da se i ti ozenis uskoro inshAllah

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:36 pm

Dobar si...

Psssssttt Eko , mozhda Lejla nece ni primjetiti

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:39 pm

Dina (citat):

Jes slicni vam nikovi pa vas zamijenih nenamjerno

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:44 pm

Citat :
Primi moje izvinjenje Pa da se i ti ozenis uskoro inshAllah
ma biće i to ako Allah odredi drugačije ne mere.
Citat :
Psssssttt Eko , mozhda Lejla nece ni primjetiti
gdje će da ne primjet nestanak onakvog skladateljskog remek djela:)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Wed Nov 12, 2008 11:51 pm

Odsad postavljamo direktne linkove bez dopunjavanja teksta

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 12:15 am

AAminAA (citat):
Lejla (citat):
Citat :

Lejla, halali. Napravila sam jednu greshku. Mislila sam da quotiram tvoj post i isjechem ko ovo gore, ali greshkom sam pritisnula na edit. Tek kad sam kliknula send, i kad me prebacilo nazad na temu vidjeh da sam ustvari tvoj komentar "sredila" . Halali

Vratila sam na brzinu ovu legendarnu pjesmu, ali ono shto si napisala bila ispod nje, napishi ponovo molim te. Halali josh jednom

Ma hajde cime se ti opterecujes .

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 12:20 am

A sta se ovdje neka zenidba spominje ovdje ? Znamo mi da nam se Mersy opet udaje ,nego nam je nesto nema na forumu . Nece valjda i brat Eko nestati kad objavi tu radosnu vijest.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 12:24 am

huuuh pomislih sad ce biti shalim se

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 12:30 am

Lejla (citat):
A sta se ovdje neka zenidba spominje ovdje ? Znamo mi da nam se Mersy opet udaje ,nego nam je nesto nema na forumu . Nece valjda i brat Eko nestati kad objavi tu radosnu vijest.

Da bi da nam se zdravo i dobro javi

Eko je samo "namerachio" neku. Polahko, valja mu dobro razmisliti. Nije to dzak brashna, pozajmi i vrati. Take your time Eko Imamo te u svojim dovama insha'Allah !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 12:42 am

Eh sta ti pada ne pamet .Cuj dzak brasna,pozajmi pa vrati(to bi mu onda doslo ko muta) .

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 1:04 am

Citat :
Imamo te u svojim dovama insha'Allah !
ovo mi je najpotrebnije,kao i svima nama.Ma ne žuri Eko mada bih ja prije večeras nego sutra al eto nije sve do mene.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 1:29 am

Lejla (citat):
Eh sta ti pada ne pamet .Cuj dzak brasna,pozajmi pa vrati(to bi mu onda doslo ko muta) .

Ma ne mislim ja na taj nachin. Nego kad se zhuri, obichno se i mnogo pogrijeshi, a brak nije prosta stvar, pa hajd, naci cu drugu/drugoga.

Eko, sve u svoje vrijeme. Bez kadera nema nishta. Nek Allah dragi podari ono u chemu je vishe hajra za tebe i onu koja ti bude sudjena insha'Allah !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 5:32 pm

Selam, ima li koga da kahvenishe samnom na sabah ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 5:54 pm

Ve alejkumusselam!

Cuj na sabah a kodnas bila vec i ikindija.To je moja omiljena poslastica a taj punjen sa pudingom najvise volim juce sam ga jela.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 6:10 pm

Kod mene sabah danas 3x bio

Jednom u 5, onda u 7, pa u 9. Samo shto je ovaj u 9 bio definitivan

Shta ima seko ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 6:15 pm

Nista evo ja danas malo poranila kad vidim ti vec kahvenises.Kod mene jos pola sahata pa ce aksam inshAllah .Sta ti radis danas ,kao su djeca?Da nemas vakta za msn?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 6:19 pm

Sad trenutno moram vani, mali mi je tu pa me moli da odemo do prodavnice. Pa insha'Allah insha'Allah za pola sata, bicu tu

Odoh sad na brzinu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 6:20 pm

Vazi ,cekacu te na dogovorenom mjestu.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 7:09 pm

hahah prishunjacu se ja MSN ulicom

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Thu Nov 13, 2008 7:35 pm

Joj seko sto me podjeti odkad ja nisam vidjela te lijepe i izgledne proizvode iz Dunkin Donuts ,a tek koliko dugo nisam njihovu kahvu pila davno li je to bilo da sam zaboravila i kada je bilo

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Nov 15, 2008 11:26 pm

Selam alejkum!

Ima li ko raspolozen za kahvu?????

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Nov 15, 2008 11:38 pm

Ve alejkumu selam ve rahmetullah Dina

Vidi Sarajevske Drine

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Nov 15, 2008 11:46 pm

AAminAA (citat):

Vidi Sarajevske Drine

Ja te posluzila kahvom a ti se odmah zaletjela za Drinu sto bar prvo nisi uzela lokum

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Nov 15, 2008 11:51 pm

jel to Lutvina kahva?Travnička
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Sat Nov 15, 2008 11:52 pm

Dina (citat):
AAminAA (citat):

Vidi Sarajevske Drine

Ja te posluzila kahvom a ti se odmah zaletjela za Drinu sto bar prvo nisi uzela lokum
znaš Dino onu izreku ''svako nađe ono što traži''
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Today at 1:12 pm

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/16Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next