Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Trazi razvod ,jer ga tuce zena

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Thu Nov 06, 2008 8:10 pm

TEHERAN - Jedan Iranac ući će u anale pravosuđa jer je prvi koji je zatražio razvod zbog toga što ga žena svakodnevno tuče. Kako piše lokalna štampa, čovek po imenu Behruz u zahtevu za razvod braka napisao je da više ne može da trpi batine. „Radim kao čistač u hotelu i kasno dolazim kući. Žena mi, međutim, ne veruje i ubeđena je da posle posla negde lunjam“, rekao je na sudu Behruz. „Svako veče kada dođem kući dobijem batine, jer je supruga dosta viša i jača od mene“, dodao je on. Iako je sudija smatrao da to nije dovoljan razlog za razvod i da bi čovek svoj problem morao da reši na neki drugi način, Behruz je rekao da više ne želi da se vraća kući, jer bi „tek sada dobio batine“.

Kurir

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Thu Nov 06, 2008 8:19 pm

Stvarno kako je nije sram da bije jadnog,nemocnog i nezasticenog covjeka

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Thu Nov 06, 2008 8:22 pm

Ko mu je kriv ,sto je zenio visu i jacu zenu od sebe.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Thu Nov 06, 2008 8:39 pm

Hehe mozda je mislio da ce tu snagu upotrebiti u koristnije stvari

Kao na primjer cijepanje drva,nosenje brasna,kopanje njive i td Jadnik mozda ni u najcrnjim mislima nije pomislio da ce tako jaka zena svoju snagu primijeniti bas na njega

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Fri Nov 07, 2008 1:06 am

Ovo prvi put cujem....mada babo mi je prico da ima nekog kolegu na poslu i ako kuci zaksni spava napolju ili u komsiluku...
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Fri Dec 05, 2008 3:13 am

Hhaha sve sam cula ovo nikad trazi razvod sto ga zena tuce a kako je kad musakaric tugu zene sute
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Trazi razvod ,jer ga tuce zena   Today at 5:37 pm

Na vrh Go down

Trazi razvod ,jer ga tuce zena
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1