Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

SALE I SALJIVI DOGADJAJI

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: SALE I SALJIVI DOGADJAJI   Fri Jul 25, 2008 10:33 pm

RAZGOVOR PRIJE VJENJCANJA

On: To!Konacno sam docekao!

Ona: Hoces da idem?

On: Ne! Niti pomislio nisam na to!

Ona: Dali me volis?

On: Naravno!

Ona: Jesi li me nekad prevario?

On: Ne! Zasto uopce pitas?

Ona: Da li me zelis poljubiti?

On:Jos kako!

Ona: Dali me zelis udariti?

On: Nema sanse! Nisam takav covjek!

Ona: Moguli ti vjerovati?

I sad nakon vjencanja,procitajte ovaj tekst od dole prema gore!

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Hanuma
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: SALE I SALJIVI DOGADJAJI   Tue Aug 05, 2008 12:30 am

E bas se nasmije, al nije daleko od tih pitanja.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: SALE I SALJIVI DOGADJAJI   Sat Aug 09, 2008 8:50 pm

Nasrudin hodža i beg

Nasrudin hodža otišao u jednog bega i tu ostao kao gost nekoliko dana. Beg hodžu hrđavo pogostio. Jedno jutro reče mu beg:
- Hajde, hodža, u selo, pa nađi jedno valjano kerče koje zna goniti zeca, pa ćemo ići sjutra u lov.
Nasrudin ode u selo i dovede jednog tornjaka koji ovce čuva. Kad ga beg ugleda, reče Nasrudinu:
- Hodža, ovo je kabasto. Ovo ne može ni potrčati. Ovo nije ker za zečeve.
Na to de mu hodža:
- Nek ostane u tvojoj kući samo nekoliko dana, ne samo da će moći trčati, nego će moći i letjeti, da mu ništa živo neće moći uteći.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: SALE I SALJIVI DOGADJAJI   Sat Aug 09, 2008 8:54 pm

Nasrudin hodža i sir

Nasrudin-hodža bio jednom kod jednog bega kao gost na ručku. Između ostalog dođe mu na pamet i zaište da mu donesu malo sira, te počne hvaliti sir: - Sir je veoma lijepa stvar, otvori ištah za jelom, iza njega se slatko voda pije, a kud god čovjek pođe na put, lahko ga može sa sobom nositi.
U to dođe sluga i reče: - U kući nemamo ni trunka sira, a ako zapovijedaš, možemo iz čaršije donijeti. Čim to hodža čuje, odmah primjeti:
- Baš i ne treba, jer za sirom se mnogo vode pije, pokvari se želudac, prejede se čovjek, pa ne zna kud bi sa sobom.
Na to će beg hodži:
- Molim te, kako ću se ja odsada vladati u pogledu sira?
- Da ti pravo kažem, - reče hodža, - kad imadneš sira, onako se vladaj kao što sam prvo kazao a kad nemadneš, vladaj se kako sam sad rekao.

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: SALE I SALJIVI DOGADJAJI   Today at 12:21 am

Na vrh Go down

SALE I SALJIVI DOGADJAJI
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1