Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

T E N N I S

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: T E N N I S   Thu Jul 10, 2008 7:59 pm

Selam svima, evo jedna tema od mene, ja vam postavljam slike mog sina pehari, on je od svoje 6te godine poceo igrati tennis i ima vise od 100 pehara, sada je momentalno na odsluzenju vojnog-roka.
Ja a i moj hairlija {muz} obadvoje volimo sport svih vrsta, dosta pratimo i gledamo na TV-u a i kad nam se ukaze prilika uzivo. Ja nisam nikakav sportista al volim aktivnosti, kao joganje, gimnastiku, a moj hairlija on igra tennis. Pa da neduzim puno evo vam par slika da pogledate.

Pehari koje je osvoio od 1995.god. do 2007.god.

Ovaj pehar je dobio od Bosanske Poste. Najbolji mladi junior sportista u Skandinaviji 2000.god. bas kad je i Zlatan Ibrahimovic dobio isti pehar samo za seniore.

Ovaj pehar je osvoio na DRZAVNOM PRVENSTVU - 2001 god. III/IV mjesto momci do 12 godina TUZLA 20-22.07.2001 god.

MINAA: komentar modifikovan dana: Thu Jul 10, 2008 8:44 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: T E N N I S   Thu Jul 10, 2008 8:22 pm

MashAllah ,pa vi Mino imate vidim punu kucu pehara aferim.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: T E N N I S   Thu Jul 10, 2008 8:24 pm

Super!!!
mašaAllah
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: T E N N I S   Thu Jul 10, 2008 8:25 pm

Masha'Allah Mina, Allah ga uputio na Siratal Mustakeem. Amin !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: T E N N I S   Thu Jul 17, 2008 12:08 am

MashAllah bas je lijepo vidjeti ovoliko pehara na jednom mjestu.Da ga Allah nagradi i uputi inshAllah

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: T E N N I S   Today at 1:22 am

Na vrh Go down

T E N N I S
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1