Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:51 am

Ve alejkumu selam!

Lijepo spavaj i nemoj latinski slucajno da sanjas.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:53 am

Mahnoor (citat):
we alejkumu selam, i ti ljepo spavaj!!

jok ba kakva diskriminacija!! tebi je extra ovdje. kao harem

aaauuuuuuu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:55 am

Mino de pogleadj na suru nesto Allah te nagradio.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:58 am

Mahnoor znaci jel ako sam bolesna ne moram ni da jedem? 8)

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:02 am

Dino... pa nemoras et!!! jel ti sad krivo?

Haris.. to se protivis?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:04 am

Dokle ima baklava, ja samo pozitivno govorim.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:04 am

Mahnoor (citat):

Haris.. to se protivis?

Sto bi rekao Sojic: ''JA SAM IZNENADJEN I UVRIJEDJEN''!

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:05 am

Jok ,jok ne moze jupiiiiiiii cijela torta samo za mene, Amina sigurno nece ostali spavaju i eto rijesen slucaj sa tortom .

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:13 am

Haris (citat):
Dokle ima baklava, ja samo pozitivno govorim.

Sace bajram Harise no sikirli..

Lejla. bujrum sao ti jedi hoces vilicu?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:16 am

Ma imam ja vilice i to obe .

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:17 am

Inša'Allah... Da vršim inspekciju tepsija.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:18 am

heheeh Allah te nagradio sto me nasmija.

misla sam na ovu

Al posto smo zakljucili da to nije dobro za zdravlje, ti jedi rukama, bolje je i po sunnetu
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:25 am

Ja polako dolazim do zakljucka da ti ucis slovenski jezik, jer mi dosta zanosi po slovensko sto bi rekli komsije slovenci

Kaj delas(slovenski)-Sta radi(naski )
Vilica(slovenski)-Viljuska(naski )

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:27 am

Ja sad odoh pa se citamo sjutra inshAllah.

Hvala vam na ovim finom muhabetu Allah vas nagradio svakim dobrom na ovom i na buducem svijetu .Amin.

Esselamu alejkum!

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:27 am

Dina (citat):
Ja polako dolazim do zakljucka ti ucis slovenski jezik, jer mi dosta zanosi po slovensko sto bi rekli komsije slovenci

Kaj delas(slovenski)-Sta radi(naski )
Vilica(slovenski)-Viljuska(naski )

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:29 am

@ Lejla: We 'alejkumu-s-selam we rahmetullah.

Idem i ja inša'Allah, jer mi oči počinju štrajk, pa dok ne bude havarije (i nekih recepata ).

Ovim sestrama koje ostaju: ugodan muhabet. Es-Selamu 'alejkum we rahmetullah.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 1:43 am

Ve Selam!

Mirne i lijepe snove vam zelim

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:57 am

Dina (citat):
Mahnoor (citat):

Haris.. to se protivis?

Sto bi rekao Sojic: ''JA SAM IZNENADJEN I UVRIJEDJEN''!

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 4:04 pm

Anyone?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 4:06 pm

oooooooo kako da ne

Daj da smazhem tu baklavu dok Haris nije naishao

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:13 pm

Ccc... Pa ja volim baklave, ali ne toliko da sad trčim za svakom.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:22 pm

Treba malo gledati na kilograme
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:23 pm

Ne patim od toga. Ionako tu je šetnja, trčanje, sklekovi, x-treme tipkanje i slično.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:25 pm

aa tipkanje je extra za kondiciju i kile
svi imamo misice na prstima

ja danas nesto ''vrijdna''
a nigdje nikoga
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:27 pm

Hajde vala da ne nosiš to, da ti olakšam tu kafu i i baklavu.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:28 pm

bujrum!

Evo i za one koji paze na kile a mi cemo baklavu

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:29 pm

Jel ta baklava moze za mene?

Esselamu Alejkum

Kako ste danas?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 5:58 pm

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:05 pm

@ Amina: Eh, maša'Allah, što si vesela.

@ svjetlost duše: Ve 'alejkumu-s-selam ve rahmetullahi ve berekatuh. Dobro, elhamdulillah, ti? Enzimi su se već bacili na baklavu, tako da je, bojim se, kasno.

@ Mahnoor: All-in-one baklava eating utilities.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:09 pm

Vesela vesela ...........

ja sam ti uvjek takva

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:11 pm

Maša'Allah!
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:32 pm

Eh sad ako je kasno odoh ja kupit za mene baklavu nije mi daleko prodavnica

@Haris: hvala Allahu dobro sam kao fol ucim a lap mi u rukama
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:35 pm

esselam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu !!!

jes da rekoh da nepratim ovu temu, ali hajde rekoh da vas ovde samo na kratko poselamim... nisam dolazio 5-6 dana na net, pa da vidish muke dok prolistam sta sam propustio!! haj sta mozete da pricateeeee c c c
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:41 pm

We alejkumu Selam we rahmetullahi we berekatuhu!

Ma nisi mogao ni da vjerujes koliko mi mozemo da pricamo i da pisemo,da ti je neko pricao nebi vjerovao
Nego nek si ti dosao,jos ako si sta donio

Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:46 pm

Dina (citat):

Ma nisi mogao ni da vjerujes koliko mi mozemo da pricamo i da pisemo,da ti je neko pricao nebi vjerovao

cush donijo... samo sedite ovde, pisete, pricate, galamite, i kad neko dodje, STA SI DONIO!
pitaj bre, dje si bio? sta si radio? jesil se umorio? zavrshil to ..?
bezi bre... vashe mi gostoprimstvo ... c c c
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:49 pm

@ svjetlost duše: Ma tako je najbolje učiti. Brzo se pamti, kažu naučno dokazano.

@virus: Ve 'alejkumu-s-selam ve rahmetullahi ve berekatuh, ahi!!! Gdje si ti "ba", nema te 100 godina? Šta se radi?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:51 pm

Dina (citat):

Dobrodoshao nazad brate "virus", nadam se da si zdravo i dobro .

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:52 pm

Haris (citat):
@ svjetlost duše: Ma tako je najbolje učiti. Brzo se pamti, kažu naučno dokazano.

@virus: Ve 'alejkumu-s-selam ve rahmetullahi ve berekatuh, ahi!!! Gdje si ti "ba", nema te 100 godina? Šta se radi?

vish sta znaci bit dobar brat, fino pita, gdje si.. nema te 100 god, uzeleo se brat bratu, pita me fino sta radim... tako treba bree...
evo me u rozaje ahi, preciznije neki dan sam u Plunce(moje rodno selo), mucim muku radim nesto, spremam se za nesto.. i eto tako, novo nista, sve po starom!

ti ahi ?> kako si ?! sta ima kod tebe ?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 6:54 pm

Pa ako neće brat brata, ko će onda? :p

Hajirli rad, ahi! Samo se nemoj puno umoriti, nama na teritoriji CG to šteti i psihički.

Ja evo odmaram, "koristim" vrijeme, ali vakat početi se nečim sistematski zanimati,inša'Allah.
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 7:43 pm

by Mahnoor Yesterday at 11:40 pmOvo nece biti baska turci baska kotorani.
nego baska bosnje, baska sandze, baska cg,albanci, makedonci, zimbabvanci!! svaki hase za se!
Oh Mountains of Mecca how will it feel
When the earth shall quake and tremble with fear
And we shall be gathered together to stand
In the court of Allah with our

@Mahnoor ima ovde i goranaca, mozda jedan ali vredan
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 8:58 pm

-Dzulejbib- (citat):

E necemo sad svi nabrajati .. gdje bi nam onda bio kraj?!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:01 pm

Nek si ti nama doshla

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:22 pm

Hvala mila.... al kafu ne pijem

Kako si mi ti?

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:25 pm

virus (citat):
Dina (citat):

cush donijo... samo sedite ovde, pisete, pricate, galamite, i kad neko dodje, STA SI DONIO!
pitaj bre, dje si bio? sta si radio? jesil se umorio? zavrshil to ..?
bezi bre... vashe mi gostoprimstvo ... c c c

Nije ga bilo cijelu hevtu dana i cim je dosao kao po obicaju poceo da galami 8)

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:26 pm

shadowless (citat):
Hvala mila.... al kafu ne pijem

Kako si mi ti?

Pa uzmi kolache, kahva nek je za mene i Dinu

Dobro sam elhamdulillah, shta ima kod tebe ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:29 pm

Bas tako posto smo mi na dijeti nama kahva a Beki net kolacice.Pa za 10-15 dana kolace iz domovina Kosova

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:31 pm

A za mene nista ni kahva ni kolaci?

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:34 pm

Samo za Lejlu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 9:53 pm

-Dzulejbib- (citat):
by Mahnoor Yesterday at 11:40 pm
Ovo nece biti baska turci baska kotorani.
nego baska bosnje, baska sandze, baska cg,albanci, makedonci, zimbabvanci!! svaki hase za se!

Oh Mountains of Mecca how will it feel
When the earth shall quake and tremble with fear
And we shall be gathered together to stand
In the court of Allah with our

Ma bolje je ahi da nas ima. Elhamdulillah!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 10:16 pm

bilo nas vise

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Today at 12:22 am

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next