Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorPoruka
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:01 pm

Ima jedan citat koji sam čuo na hutbi. Kaže jedan mudrac: Zar nije čudan primjer čovjeka koji plače u Džennetu? Ovi oko njega: Jeste, kako nije! Kaže on: zar nije čudniji primjer onoga koji se smije, a možda ga Džehennem čeka...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:05 pm

Mahnoor (citat):
Haris (citat):
@ Dina: Tu se nalazi dokazi diskrimacije braće, čekaj samo da snimim na PC!!!!!!!

cek da ja snimim onaj dio kako zene peglaju onoliko vesha! to je tek diskriminacija!

Peglanje vesa ce ostati tamo gdje je, a diskriminacija pojedinaca ce na zalost morati da se izbrise

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:11 pm

Ebu Derda kaze troje me nasmijava a troje rasplakuje, nasmijava me covjek koji se nada dugom zivotu a smrt a svuda za njim traguje, covjek koji je nemaran a zna da zanemaren biti nece, i covjek koji se puno smije a jos nezna dali je Gospodar njegov zadovoljan njim ili nije.
A raslakuje me strah od kraja, prekidanje rada, stajanje pred Allahom kada ce covjek cekati da mu Allah odredi mjesto u Dzennetu ili Dzehennemu.

(mudre izreke i savjeti Hassana el basrija)

Mahnoor: komentar modifikovan dana: Mon Jun 30, 2008 6:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:16 pm

Nego imate li kakav savjet ili recept za prehladu ili gripu ne znam ni sta je

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:18 pm

Dina (citat):

Puno vitamina C. Mene, kad bi nekad uhvatila prehlada u PG, ja bih uzeo one šumeće tablete sa vitaminom C, čuvao se hladnog, pio čajeve sa medom, i za dan-dva bi se desilo da me prođe.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:24 pm

Haris (citat):
Dina (citat):

Puno vitamina C. Mene, kad bi nekad uhvatila prehlada u PG, ja bih uzeo one šumeće tablete sa vitaminom C, čuvao se hladnog, pio čajeve sa medom, i za dan-dva bi se desilo da me prođe.

Caja sam u zsdnjih 2-3 dana popila oko 10 litara a strah me da se ne pretvorim u vitamin C koliko ga pijem.Ipak hvala na savjetima i tim iskustvima iz PG ti ko da nikad nisi bio bolestan i prehladjen u PV(nego izglemi ti kako si se preselio u PG vise se ne sjecas da si ziveo prije u PV ), inshAllah procice kad se budem najmanje nadala

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:26 pm

Pari lice. i nesjedi na promahi
ima paracetamol sa vit. c koji se razmuti u vodi. Meni pomogne.
A gripa se mora odlezati.. i to u krevetu ne iza pc-a!!
odmaraj i bices krajem sedmice zdrava inshAllah
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:28 pm

Hoćete vi hladan sok ovdje da častite.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:41 pm

eno gore cedevite
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 6:44 pm

Mene mozete cajem castiti, kad ste vec navalili sa tim cascavanjem

Ma seko moja ne mogu ja da lezim sto je najgore,lezi navece,lezi u dan ma dosadilo bre

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 7:03 pm

Dina (citat):

amoxicilyn je najbolje sredstvo. Ja se dzaba kljukam chajevima i raznim vitaminima. Ali dok ne popijem antibiotik , nishta.

Nego, brishi ti seko onu prvu temu s nashim muhabetima. Nadoknadicemo mi to vrlo brzo

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 7:53 pm

Čitao sam jednom u novinama da doktori brane da se antibiotici bez ljekara uzimaju, čak i u nekim blažim slučajevima...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 7:55 pm

AAminAA (citat):
Dina (citat):

amoxicilyn je najbolje sredstvo. Ja se dzaba kljukam chajevima i raznim vitaminima. Ali dok ne popijem antibiotik , nishta.

Nego, brishi ti seko onu prvu temu s nashim muhabetima. Nadoknadicemo mi to vrlo brzo

Hvala i tebi seko evo pijem Paracetamole,a sto se tice teme evo sad cu.

Kako si mi ti danas kako djecica?

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 7:57 pm

Haris (citat):
Čitao sam jednom u novinama da doktori brane da se antibiotici bez ljekara uzimaju, čak i u nekim blažim slučajevima...

Heheh ovdje dok dodjes do doktora i dok se on smili da te primi mozes komotno umrijeti.Znaci treba da cekas nedelju dana da dodjes na red,i ako dodjes tad super

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 10:25 pm

Dino mila, sabur!
Vjernika ni trn ne ubode, a on se strpi da mu Allah neoprosti grijeh.
Elhamdulillah pa imamo nagradu i kada smo bolesni!

Napravi sebi limunatu, neka ti Lejla donese kiwija.
Nemoj previse tableta, nego kada htjednes da legnes popi da se oznojis.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 10:55 pm

BUjrum uhtiii moje

Sad gledaj kad se Haris javi
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:07 pm

Jes ti lijep taj cajnik a i case mashAllah.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:08 pm

E iz inata se neću javiti!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:11 pm

Haris (citat):

Mogla bih se kladiti .. da bi ti progovorio, i da ti covjek stavi flaster na usne
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:13 pm

Haris (citat):

E bas nek im se nisi javio.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:15 pm

shadowless (citat):
Haris (citat):

Mogla bih se kladiti .. da bi ti progovorio, i da ti covjek stavi flaster na usne

Nece se on iz principa sad javiti, ne znas ti njega

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:17 pm

Tamam tako, iz principa sad neću da se javim!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:30 pm

Sigurno neces jedan kolac?? ostace vise nama
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:32 pm

Jel bar baklava ?

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:47 pm

ma neka i bude posto je danas bio tako pametan i polozio ispit!

evo je samo za Harisa!

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:56 pm

E za ovo jedno veliko maša'Allah i Allah te nagradio! Sad ćemo mi "Save image".
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:57 pm

To sve samo za Haris ? Jedan ispit jedna baklava a ostalo nama.

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Mon Jun 30, 2008 11:58 pm

A prijašnji ispiti? A kolokvijumi? Nema te računice kod mene, Mahnoor je reka samo za Harisa, a vi googlajte za sebe!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:06 am

Sto jest jest ta je bila samo za Harisa..

vama je torta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:12 am

Mahnoor (citat):
Sto jest jest ta je bila samo za Harisa..

Ja i moje baklavice... Biće ovo slatka noć.
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:14 am

Esselamu Alejkum... Imal budnih ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:17 am

Ve alejkumu selam seku i bujrum .Evo imamo i tortu da parimo oci .

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:19 am

Mashallah sto je na izgled lijepa samo jos ukus da proverim
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:20 am

Ve alejkumu Selam!

Seko Mahnoor jel to ona torta od juce?

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:22 am

We 'alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh...

Ima budnih naravno, ipak je ovo bosnjacki.forumpro
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:24 am

Dino kako mislis ''od juce''
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:28 am

Dobro je sto se zove bosnjackiforum.pro ....nece bit onih koji ce ga napustit
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:29 am

Mahnoor (citat):
Dino kako mislis ''od juce''

Pa juce si pisala da imas torte pa rekoh da nije ostalo malo i za danas.Inace mnogo lijepo izgleda jos ako je ukusna tako

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:30 am

svjetlost duse (citat):
Dobro je sto se zove bosnjackiforum.pro ....nece bit onih koji ce ga napustit

Zamisli da smo daliv ime sandzak i to samo CG dio

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:32 am

Nije Dino od juce, ta se pojela!

A ti si cini mi se bolesna, i nemozes torte da jedes
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:34 am

@Dina vala nebi lijepo izgledalo da se tako zove ahahahahahhaha
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:37 am

Nećemo još i tu diskriminaciju da uvodimo.
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:39 am

Kako mislis " jos i tu" ? Imal nekih sto neznam?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:40 am

Ovo nece biti baska turci baska kotorani.
nego baska bosnje, baska sandze, baska cg,albanci, makedonci, zimbabvanci!! svaki hase za se!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:43 am

@ Svjetlost duše: Pa imamo ovdje jednu pojavu diskriminacije prema braći, u zadnje vrijeme je nešto bolje, nakon što sam se hrabro držao na prvoj liniji fronta.

@ Mahnoor:
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:46 am

Normalno da je tako najbolje...
ja vas sad ostavljam odoh na spavanje rano ustajem ucim a na raspust sam sve naopako radim salim se malo moram latinski da pripremam a jes dosadan nekakav jezik...

Lijepo spavanje svima i Esselamu Alejkum
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:49 am

we alejkumu selam, i ti ljepo spavaj!!

jok ba kakva diskriminacija!! tebi je extra ovdje. kao harem
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:49 am

Haris (citat):

Naravno Harise, zato se antibiotici ne uzimaju na slobodno, vec samo sa recetom .

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

We alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berkatuh...

Allah ti pomogao sa latinskim, pa javljaj kad to otkačiš (da se časti :zz:)
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Tue Jul 01, 2008 12:50 am

Kao harem?!?!
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Today at 1:15 pm

Na vrh Go down

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next