Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Melodija na mobilnom telefonu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 4:29 pm

Bilo bi možda zanimljivo čuti koje sve melodije koristite na mobilnom telefonu. Moja je trenutno ova: http://rapidshare.com/files/124227384/Aseer_-_melodija.mp3.html

To je odsječak iz jedne ilahije:

ولكني اخبركم بانا كمثل الاسد .. اذا خفي الزئير
But I inform you that we are like the lion...
when he conceals his growls

Čitava ilahije se može naći ovdje: http://www.muftisays.com/forum/viewtopic.php?p=6324
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:01 pm

hej jeste i vi dokoni sa nakim temama

najvishe koristim jednu od ove dvije:
Pistolj
Kalasnikov

a danas sam stavio ovu

NJoNJooo
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:06 pm

Eh a tebe kao neko sve da tjera da citas ono sto mi dokoni narod ovdje pisemo.

Ja imam jednu ilahiju cim je nadjem postiracu je ovdje.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:14 pm

http://rapidshare.com/files/124305270/MrBean_-_Nokia_Tune.mp3
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:18 pm

virus (citat):

Pistolj
Kalasnikov

a danas sam stavio ovu

NJoNJooo

Heheh sta ces ne moze svako da bude ''ne dokon'' kao ti

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:52 pm

virus (citat):

Pistolj
Kalasnikov

a danas sam stavio ovu

NJoNJooo

Ove dvije gore su mi nekako previshe "oshtre"

a ona treca je

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:56 pm

Haris (citat):
http://rapidshare.com/files/124305270/MrBean_-_Nokia_Tune.mp3

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Sun Jun 22, 2008 11:59 pm

Mino zamisli sestra sa hidzabom u vozi se metroom svud tisina kad ovaj kasasnjikov iz tasne zazvoni ja blama budi junak pa izvadi telefon i javi se kad svi gledaju u tebe .

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Mon Jun 23, 2008 12:20 am

Teroristkinja

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Mon Jun 23, 2008 12:23 am

Zamisli uhapse te, pa dok ti dokazes da nisi terorista ode metro.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Mon Jun 23, 2008 12:25 am

E, kad bi jedan proshao, vrijedno bi bilo pokushati. Nego, muka shto ce ih desetine proc'.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Mon Jun 23, 2008 12:33 am

Cure zamolila bih vas da ne zacatavate teme na razumu.

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 1:35 pm

moja je trenutno ilahija ''esselamu alejkum we rahmetullah''
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 1:37 pm

moj mob. je sa monofonim zvucima
šta ću kad sam zahid,dunjaluk pod noge stavio gdje mu je i mjesto :afro:
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 1:43 pm

Pametno!

Eh sad necu ni ja sebi kupiti mp3 bicu pametna
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 1:55 pm

Mah, Eko nam je brat i po, ma ša Allah. Samo da ne ode previše u zuhd, onda me neće častiti.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 1:56 pm

Pa imas ti i nako baklave, casti ti njega!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 8:29 pm

Mahnoor (citat):
moja je trenutno ilahija ''esselamu alejkum we rahmetullah''

Ja tu ilhiju ne znam .Imas li link da je poslusam ?

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 9:46 pm

Evo je sestro na studio din. 8ma po redu

http://studio-din.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=30
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 10:26 pm

Meni je obichan ringtone.... Classic phone ring...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 10:29 pm

i sta smo sad pametniji/bolji od ove teme sto znamo da je kod harisa ilahija, kod amine ring ring, kod virusa pucaju pistolji??

Jedino da sakupimo koji dinar da kupimo eki novi telefon, sevap je
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Wed Jun 25, 2008 10:32 pm

Jasta je nego sevap.

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 12:44 am

hajte sestre udarite jednu sergiju za brata.Jesam li vam rekao da sam i student?

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 12:49 am

Posto sam i ja student mozes izabrati jedan od ovih telefona

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 12:52 am

taj desni što se zeleni displej.
šukren seko.Ja ti imam jednu nokiju 3310 samo nema punjač,ako si zainteresovana
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 12:54 am

a to da se coramo?? nema veze ima otac onaj punjac u autu za nokiu.
a zar nemas nista bolje od 3310??
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 12:57 am

pa reko sam da sam zahid što se tiče dunje
ja nosam neki soni eriksno a to mi je stari
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:00 am

Znate sta vas dvoje otvorite temu stari telefoni i raspravljajte do sutra o funkcijama koje imaju ili nemaju

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:01 am

Imam ja jedan malo noviji ericsson. Samo sto neradi, al halalim ti ga
meni spao u vodu kad sam prala sudove i napunio se sapunice, onda ga ja fenirala i sad nesto nece
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:03 am

eh sad ti akcenat stavljaš kako ti i suđe pereš mašaAllah.Ma nema,blago tvom hairliji
e ćuj halali mi ga a ne radi,pa gdje je tu bratska ljubav.Ja mislim da bi meni Hare sad svoj dao iz džepa odmah i to onaj sa kamerom,jelde Hare?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:06 am

ma kakvo sudje. to se jednom desilo kod jaranice, u mene je masina

Pa et posto ti je Haris blize neka ti on da svoj sa kamerom.
A ti njemu 3310 i rijesen problem.

Ako on neda imam ja jedan samsungov. 2 doduse pa et koji hoces (samo da znas da su suhi)
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:07 am

Jeste ahi, sad mu kažem, vala da je bliže iz ruke u ruku.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:10 am

Hare pazi dobro šta pričaš,znaš da smo dogovorili kahvu kad dođeš u SA?zato pamet u glavu
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:11 am

mashAllah mashAllah!!
Da budete u Allahovom hladu inshAllah.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:13 am

Nema problema ahi... Dotad ću ja vratiti moju staru Nokiu 3310, ova neće biti živa.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:16 am

hmm.. trebam i ja tako u dogovor sa sestarama. dojdem na kahvu ''ev novid zilbab, novi himaar, cipele.
iz ruke u ruku s noge u nogu

Harise nececkaj toliko po telefonu pa nece se kvariti
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:18 am

ja tako nekad sa braćom se džončina malo pravim, Poslije abdesta neko ono ponudi mirisom i ja uvijek,joj jes dobar ovaj,gdje si kupio...i tako sam ih dobio na hediju jedno 20komada
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:21 am

ejs nemoj ti fora..

ja nisam te srece samo mi kazu trgovinu, cak i cjenu.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:22 am

bezze ti ta raja pravo onda
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:23 am

wanted:

some new friends!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:24 am

Još ovako nekad provučeš hadis da čovjek neće biti pitan za imetak koji potroši na braću/sestre,ono kao uvod,znaš.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:27 am

Dobar savjet ahi!! da te Allah nagradi

Hem nedobivam nista a cak se djeli i sa mojim.
Dobila ja novu tasnu od mame, dosla sestra ''a vidi fine tasne''
kaze mama pa et uzmi je.. ode moja tasna
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:30 am

pa ja sam ti htio pokloniti nokiu 3310 al ti nehtje.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:31 am

Pa stid me.. imam vec 2 telefona, sta cu sa trecim?
kofol neko me zove pocecu sama da pustam melodiju
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 1:50 am

Ihaaa, sa 3 telefona bi zračila kao rtv prijemnik. I sa ta dva mislim da u noći svjetliš.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 11:32 am

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 7:02 pm

Nego sta ono bjese tema

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 7:06 pm

Ja ovo dobih boks i otkaz?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 7:13 pm

Dina (citat):
Nego sta ono bjese tema

sakupljenje novca za brata eku
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Thu Jun 26, 2008 7:21 pm

Mahnoor (citat):
Dina (citat):
Nego sta ono bjese tema

sakupljenje novca za brata eku

A sta mu je?

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Melodija na mobilnom telefonu   Today at 9:48 am

Na vrh Go down

Melodija na mobilnom telefonu
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next