Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Novi podforum ''Zenski kutak"

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 8:34 pm

Otvoren novi podforum''Zenski kutak'' samo za seke

Seke koje zele pristup na novi podforum, mogu se javiti ovdje da bi dobile pristup
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:01 pm

Eh sad, ja nemam kameru pa da utvrdish jesam li seka

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:05 pm

AAminAA (citat):
Eh sad, ja nemam kameru pa da utvrdish jesam li seka

Kupi pa se javi

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:09 pm

Ima li protekcije ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:12 pm

Kako mislis,da se prosvercujes bez kamere jel?

Odmah da te razocaram pravila su pravila,kupi kameru pa cemo pricati

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:13 pm

Pa , ako se kako mozhe , onda ....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:18 pm

Jupi vidjecemo Aminu cim kupi kameru.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:19 pm

Moracu da podignem pare sa drzhavnog budzeta. Treba mi "obezbedjenje"

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:21 pm

AAminAA (citat):

Imam ja staru, hos da ti posaljem ?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:23 pm

Eh sad,,,ja mislila ti cesh mi "pomoci" nekako a ti da mi poshaljesh kameru. Necu ba kameru, to je shejtan u kuci

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:25 pm

dobra si sejtan u kuci.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:26 pm

Nego, kako cemo ovo srediti sad ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:33 pm

shadowless (citat):
AAminAA (citat):

Imam ja staru, hos da ti posaljem ?

Nego hocete li vi pristup ili ste promasile temu,pa muhabetite na pogresno mjesto :kuc:

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 9:36 pm

Nego sad bez zezanja sestra koja zeli pristup tom zatvorenom dijelu foruma nek slobodno ovdje to zatrazi .

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 10:32 pm

Hocu, molim lijepo . Cuj pitanje, hocete li.. c c c c c c c
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 10:48 pm

shadowless (citat):
Hocu, molim lijepo . Cuj pitanje, hocete li.. c c c c c c c

Bujrum
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 11:45 pm

Hvalaa Admin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 11:48 pm

shadowless (citat):
Hvalaa Admin

Inace ga svi od milosta zovemo Admineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nego ko ima isti avatar kao ovaj sanzijelo

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Thu Jun 19, 2008 11:51 pm

Vallahi iz inata nisam stavila "e" znala sam da ce se dina pametnjakovicka javiti

Ma onaj kreten tamo ima isti avatar.... fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ....
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 12:06 am

shadowless (citat):
Vallahi iz inata nisam stavila "e" znala sam da ce se dina pametnjakovicka javiti

Ma onaj kreten tamo ima isti avatar.... fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ....

nego kako si znala ?

A sto se avatara tice previse je lijep,da bi ga ona stoka na S24 imala za avatar.

Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 12:22 am

Hocu i ja tamo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 12:34 am

rose (citat):
Hocu i ja tamo

Bujrum :ruzza: moja

Na vrh Go down
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 2:21 am

esselamu alejkum we rahmetullah,
imal i za mene bujrum :kuc:
Na vrh Go down
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 2:24 am

hmmm samo ja ne vidim nigdje ovaj podforum jel do mene ili ?
ako nije do mene onda ga stavite da se vidi jer kako da neko trazi pristup ako ga ne vidi
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 12:56 pm

Ne mozes da ga vidis,jer nemas pristup. Kad budes imala pristup, videces ga. Logicno, ha?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 3:57 pm

Prvo ovi smajlilji, sad ženski kutak, feminizacija na nivou. Bojkotujem!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 4:50 pm

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jun 20, 2008 6:21 pm

Emetullah (citat):

Ve alejkumu Selam ve rahmetullah!

Bujrum imas pristup

Na vrh Go down
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sat Jun 21, 2008 1:37 am

rose (citat):
Ne mozes da ga vidis,jer nemas pristup. Kad budes imala pristup, videces ga. Logicno, ha?

esselamu alejki seko, epa vidis nije logicno iz tog razloga dabi trazila pristup moras da vidis, jer kako mozes trazit za nesto ako to ne vidis. druga stvar kad sam rekla da se stavi da se vidi nisam mislila da svako moze citati komentare vec da se samo naslov vidi
Na vrh Go down
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sat Jun 21, 2008 1:38 am

Dina (citat):
Emetullah (citat):

Ve alejkumu Selam ve rahmetullah!

Bujrum imas pristup

dzezakillahu hajr dino
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sat Jun 21, 2008 9:43 pm

Ova tema je i otvorena tim povodom tako da se ovdje moze traziti pristup ili preko privatnih poruka .Onda samim tim nema ni potrebe da taj podforum bude vidlji za one koji ionako nemaju tamo pristup a ko dobije pristup tamo samim tim taj podforum za njega tada postaje i vidjiv .Nego ti imas pristup vec ali te nesto nema u tom nasem zatvorenom kutku .

Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 8:51 pm

oooooo ja sam izgleda zalutao usao sam u jednosmernu ulicu
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 8:58 pm

Sem ako ne pravish primjedbu za podforum samo za bracu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 8:59 pm

Zamalo ti neudje u zenski podforum, kad bi slusali seku Aminu
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:01 pm

Zamisli seko da mu je odmah dala pristup

Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:03 pm

Ma nema veze, nema nise barbi slika a i nepisemo mi sem ljepo!
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:04 pm

Dina (citat):
Zamisli seko da mu je odmah dala pristup

samo vi zbijajte sale na sestrin racun...
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:06 pm

Ko ce kome ako mi necemo izmedjuse
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:09 pm

Mahnoor (citat):
Ko ce kome ako mi necemo izmedjuse

Sestra se ne javlja mozda vam se naljutila, a ako jeste to nije dobro
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:11 pm

Vidi njega.. nov ovdje a vec nas lupa tavama! ccc
Nije Amina ljuta nego negdje je u kuhinji
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:14 pm

Ne poznaje on seku,eh da je ljuta culi bi mi nju ne boj se,nego mora da kuha meni caj pa je nema da se javi

Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:19 pm

Neznam jaaaaaa ako je ljuta onda vas dvoje ce te dobit
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:22 pm

Amina de se javi seko pa i mene obraduj jednim cajem.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Sun Jun 29, 2008 9:46 pm

Ne ljutim se ja Subhan'Allah, bolje da se shalimo ovako pa makar i na moj rachun, neg' da nedaj Bozhe nekoga gibetimo.

Volim vas u ime Allaha dragoga !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Mon Jun 30, 2008 12:49 am

AAminAA (citat):

Ne ljutim se ja Subhan'Allah, bolje da se shalimo ovako pa makar i na moj rachun, neg' da nedaj Bozhe nekoga gibetimo.

Volim vas u ime Allaha dragoga !

MasAllah kad je tako ja sam mislio ipak da ce oni dobiti jedan nok autttttt ali sestra im je halalila.
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jul 11, 2008 7:49 pm

Zelim i ja pristup .Imali bujruma?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jul 11, 2008 7:52 pm

Sultanija (citat):
Zelim i ja pristup .Imali bujruma?

Bujrum

Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Fri Jul 11, 2008 7:54 pm

Hvala puno seko
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Novi podforum ''Zenski kutak"   Today at 5:33 pm

Na vrh Go down

Novi podforum ''Zenski kutak"
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1