Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

KAKO VAM SE DOPADA FORUM?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 

Dobar
72%
 72% [ 26 ]
Moze i bolje
17%
 17% [ 6 ]
Ne svidja mi se
11%
 11% [ 4 ]
Ukupno glasova : 36

AutorPoruka
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 12:03 am

Zamolila bih vas da date vase skromno misljenje o forumu.Bujrum!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 1:36 am

Nema opcije koju bih mogla kliknuti, jer ovaj forum ne da mi se ne svidja, ne da je dobar, ne da mozhe bolje, vec je super !!!

Dina i Lejla ( moram Dinu prvo pohvalit' ) svaka vam chast !

p.s. kad dodash opciju "super je " glasacu

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 1:44 am

A gdje si nam ti to Mino nema te cijeli dan ?

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 9:14 pm

Imala goste juche, pa nisam mogla doci

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 10:33 pm

Citat :
Nemoj tako,vidiš da je skromnost sekina vrlina.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 10:35 pm

Masha'Allah

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 10:59 pm

AAminAA (citat):
Nema opcije koju bih mogla kliknuti, jer ovaj forum ne da mi se ne svidja, ne da je dobar, ne da mozhe bolje, vec je super !!!

Dina i Lejla ( moram Dinu prvo pohvalit' ) svaka vam chast !

Hvala seko ma slobodno hvali Lejlu prvu, ipak je ona starija (pa i mozda pametnija)
Inace ona nam je puno vrijedna pa se brine da uvjek imamo sta zanilljivo,lijepo i poucno procitati(znaci vizuelni izgled)
dok sam ti ja fizikalac bila i ostala vise zaduzena za sporedne stvari kao sto su trazenje, kopanje,krecenje i salovanje( nisam ja za dzabe gradjevinac ) raznih nedostataka na forumu

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 11:13 pm

Pa neko mora da je "fizichki" radnik, nemogu svi da pametuju

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 19, 2008 11:18 pm

AAminAA (citat):

Pa neko mora da je "fizichki" radnik, nemogu svi da pametuju

I to sto kazes :ruzza:

Na vrh Go down
Hanuma
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jul 06, 2008 4:14 pm

Salam Alejkum!!!!!
Posto glasah i naidze na ovu prvu temu da i dam moje utisak
a utisak je sve pohvael i akoje ovo samo forum koji daje i pruza jako puno.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jul 06, 2008 7:28 pm

Hanuma (citat):
Salam Alejkum!!!!!
Posto glasah i naidze na ovu prvu temu da i dam moje utisak
a utisak je sve pohvael i akoje ovo samo forum koji daje i pruza jako puno.
Ve alejkumu Selam!

Hvala seko sve pohvale a i kritike su dobro dosle.Dobro na ti dosla i nadam se da cemo se svi inshAllah okorititi o ovaj forum

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jul 06, 2008 10:14 pm

Selam alejkum...
Hajde da vas i ja malo pohvalim
Salim se moram vas bas dosta hvaliti.
Forum je odlican bas po mojoj meri.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Mon Jul 07, 2008 11:40 pm

Ve alejkumu Selam!

Hvala ti puno na pohvali i zelim ti inshAllah da ti brzo prodju vojnicki dani, i da nam vise pises po forumu.

Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Tue Jul 08, 2008 12:22 am

Sta reci osim predobar forum ...bas mi se svidja jos samo kad bi imalo vise clanova koji pisu ovde ..eto malo to fali..nadam se bice Inshallah
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Tue Jul 08, 2008 5:15 pm

Dina (citat):
Ve alejkumu Selam!

Hvala ti puno na pohvali i zelim ti inshAllah da ti brzo prodju vojnicki dani, i da nam vise pises po forumu.

Hvala tebe sestro...Jos malo i end elhamdulilah.
Sad imam malo vremena, ali kad se posle insAllah zaletim sve cu vas prestici.
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jul 11, 2008 7:09 pm

Svida mi se jako ,ako Bog da da bude jos vise dobrih clanova
i raznih tema iz kojih se mnogo sta moze da nauci.
Zelim vam puno uspijeha sa ovim forumom .
Na vrh Go down
uskupi
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sat Jul 26, 2008 11:41 pm

assalam alaikum ....da,forum je doista dobar ... assalam alaikum
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sat Jul 26, 2008 11:42 pm

Eselamu alejkuim svima zelim da kazem da je foum predobar super je
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jul 27, 2008 11:52 pm

_Mersy_ (citat):
Eselamu alejkuim svima zelim da kazem da je foum predobar super je

Ve alejkumu Selam!

Hvala ruzice moja

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Nov 13, 2008 10:45 pm

Forum je dobar, mada uvijek može malo bolje. Posebno bih pohvalio islam podforum
koji ima stvarno dobrih tekstova. Samo primjetih ovdje jednu stvar, ima li ovdje
braće admina i moderatora? Vidim sve sestre admini, da nije neka diskriminacija braće?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Nov 13, 2008 10:47 pm

Jok bolan, nema diskriminacije . To se tebi chini

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Nov 13, 2008 11:00 pm

Nema diskriminacije elhamdulillah! To je jednostavno eto slucajnost da su sve sestre,jer se mi eto znamo medjusobno dosta dugo .Mada imamo i podforum za sestre tako da sestre koje pisu tamo znaju da ono sto se napise tamo citaju samo sestre i da braca tamo nemaju pristup .Mada mi ovdje bas i nismo imali nekih vecih problema sa clanovima da bi bilo potrebe za vise admina i moderatora nego sto ih je sad.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Nov 13, 2008 11:12 pm

I sa ova 3 admina ne znamo shta cemo Nemaju posla, sem jednoga ( Dina )

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Nov 13, 2008 11:59 pm

AAminAA (citat):
I sa ova 3 admina ne znamo shta cemo Nemaju posla, sem jednoga ( Dina )

Hvala a ni vi mi ne sedite dokone

Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jun 05, 2009 12:28 pm

-----

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:23 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jun 05, 2009 4:56 pm

Lakse je kada se covjek odmah na pocetku pomiri sa time nego da citav zivot zivi u zabludi

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Tue Jun 09, 2009 7:21 pm

fatih (citat):
I am a Muslim (citat):
Forum je dobar, mada uvijek može malo bolje. Posebno bih pohvalio islam podforum
koji ima stvarno dobrih tekstova. Samo primjetih ovdje jednu stvar, ima li ovdje
braće admina i moderatora?
Vidim sve sestre admini, da nije neka diskriminacija braće?

Junace ni kod kuce nam nije nista bolje

I tamo smo samo "clanovi" iliti dijelovi kucnog namjestaja

Ne znam kakvo je stanje s tobom i tvojom hanumom, mislim ko nosi hlače u kući, ali ja nisam oženjen pa tako da i nemam nikakvih
bračnih problema, niti problema s hanumom, što bi kod nas narod rek'o: ja sam ti rahat.

Ma izgleda smi pomalo zaboravili na ove hadise, a pogotovo naše sestre:
«Svi ste vi pastiri i svako od vas ce odgovarati za svoje stado. Vladar je pastir. Čovjek je pastir u svojoj porodici, dok je
žena pastirica u kući svoga muža i njihove djece. Svi ste vi, dakle, pastiri i svi ste odgovorni za svoje stado».

«Koja god žena umre, a njen muž bude njome zadovoljan, ući će u Džennet!»

Žena ne mora da ide u džihad, niti da ide na hadž (ako je materijalno sposobna ali nema mahrema) niti je Uzvišeni Allah zadužio
ženu da bude poslanik, halifa i puno toga se ne uslovljavlja i ne stavlja im puno toga na obavezu kao muškarcima za ulazak u džennet.
Ukoliko žena pokaže dovoljnu dozu pokornosti svome mužu, Vjerovjesnik, s.a.v.s, joj u predajama Ebu Hurejre, Enesa, r.a, i drugih,
obećava ulazak u Džennet:
«Ako žena bude klanjala pet dnevnih namaza, postila ramazan, čuvala svoj moral i bude pokorna svom mužu, reći će joj se:
Udi u Džennet, na koja god vrata želiš!

A što se tiče brata administratora na ovoj strani, ako bude kakav raspisan konkurs za administrator koji bi trebao da bude muško,
nemoj te zaboraviti da me obavjestite da konkurišem.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Wed Jun 10, 2009 10:53 pm

I am a Muslim (citat):

A što se tiče brata administratora na ovoj strani, ako bude kakav raspisan konkurs za administrator koji bi trebao da bude muško,
nemoj te zaboraviti da me obavjestite da konkurišem.

tesko da cemo to docekati????
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jun 14, 2009 6:48 pm

takvaran Ko ceka taj i

I am Muslim halali ako sam pogresno shvatila tvoj post, a to je da po tvom misljenju zena ne moze biti admin?????

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jun 14, 2009 8:35 pm

Halalolsun! Ne pogrešno si svatila. Žena može biti admin, ja sam pisao o nečem drugom. Upravo ti i oslale sestre (žene) admini
na ovome forumu veoma dobro vodite ovu stranici i ovaj forum i bez muške ruke.Nisam primjetio da su naša muška prava ugrožena
od admina na ovome forumu.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Mon Jun 15, 2009 3:02 am

Es selamu alejkum

I am muslim,

Allah te nagradio shto nas 'vako pozlati. Fatih tek dos'o pa vodi neku "konzervaciju" o diskriminaciji a ni mjesto pod sobom nije ugrijao. Vela havle...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Mon Jun 15, 2009 7:47 pm

Alejkumu selam
nisam vas pozlatio, nego samo sam pošteno rek'o onako kako jest, imao sam ranije veoma loše iskustvo s administratorima
na drugim forumima. Meni ne smeta što ovdje sisters rules. Forum je dobar, ima dosta dobri stvari, eto možda ima nešto manje
članova, uglavnom forum nije loš.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 18, 2009 6:47 pm

I am a Muslim (citat):
Halalolsun! Ne pogrešno si svatila. Žena može biti admin, ja sam pisao o nečem drugom. Upravo ti i oslale sestre (žene) admini
na ovome forumu veoma dobro vodite ovu stranici i ovaj forum i bez muške ruke.Nisam primjetio da su naša muška prava ugrožena
od admina na ovome forumu.

Hvala ti na ovim lijepim rijecima,inace forum je napravljen da bi se druzili i razmjenjivali misljenja,a nikako da bi pametovali ili sefovali nekome(kao sto se susrecemo na drugim forumima).A sto se tice clanova koji nisu aktivni???? Ma ima ih dosta mashAllah nego se ili stide ili ne znaju da pisu,trece ne bih znala sta im je.

Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Thu Jun 18, 2009 7:48 pm

Alejkumu selam!

Možda je ipak nešto četvrto u pitanju. Nemoj samo da se sada pokvarite, nakon ovih svih pohvala i lijepih riječi. Zaboravio sam reći MašaAllah
što ste fini...
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jun 19, 2009 12:33 am

Stanite i ja sam tu da ne zaboravite kad dijelite te pohvale.

Ja ne

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jun 19, 2009 7:02 am

Nema tebi Lejla bez mene
U rock

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Jun 19, 2009 7:18 pm

Lejla (citat):

Ja ne

Pohvale su bile za sve admine, uključujući i tebe. Pošto ti je AAminAA poklonila cvijeće (ne zaboravi cvijeće staviti u vodu da ne uvene ).
Evo ja ti poklanjam jednu oklagiju za svaki slučaj, ako bi došlo do kakvih problema ovdje na forumu.

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sat Jun 20, 2009 4:22 pm

Hehehe ja se bas obradovah rekoh eto Lejla dobila oklagiju bice pite i mantija ,ali ta moja radost ne potraja dugo jer je oklagija poklonjena za zavodjenje reda i mira na forumu

Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jun 21, 2009 1:42 am

I am a Muslim (citat):
Lejla (citat):

Ja ne

Pohvale su bile za sve admine, uključujući i tebe. Pošto ti je AAminAA poklonila cvijeće (ne zaboravi cvijeće staviti u vodu da ne uvene ).
Evo ja ti poklanjam jednu oklagiju za svaki slučaj, ako bi došlo do kakvih problema ovdje na forumu.

pa nije valjda doslo do oklagije???
Na vrh Go down
senjur
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Sun Jul 22, 2012 3:40 pm

Forum je odlican sto se tice mene a za druge neznam
Na vrh Go down
Hanic_a
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Fri Nov 09, 2012 6:32 pm

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: KAKO VAM SE DOPADA FORUM?   Today at 5:32 pm

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1