Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Share | 

Pitanja u vezi stranice

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Pitanja u vezi stranice   Fri Jun 13, 2008 12:47 am

Neshto sam mislila. Poshto nas mnogo ima mnoshtvo ilahija, predavanja, audio i video snimaka, dobro bi bilo ako bi se moglo napraviti upload/download , da mi sami postavljamo u odredjenu kategoriju gdje shta pripada, a ti to sve onda smjestish u menu na glavnoj, kako bi drugi mogli da skidaju te materijale insha'Allah ! Mozhemo takodje postavljati i Islamic Images, wallpapers, screensavers.... Imam ja masu korisnih stvari iz svake ove kategorije... Vidi ako se shta mozhe...

Dzezzak Allah Khajr !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Fri Jun 13, 2008 10:28 pm

videcemo da nesto uradimo i po tom pitanju.

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jun 18, 2008 8:59 pm

Mozete li da usporite ono na pocetnoj stranici "Last topics" ???
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jun 18, 2008 9:40 pm

Sada se ''last topics''(zadnje teme) uposte ne pomjeraju,nadam se da ste zadovoljni mlada damo? :kuc:
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Thu Jun 19, 2008 9:10 pm

Admin (citat):
Sada se ''last topics''(zadnje teme) uposte ne pomjeraju,nadam se da ste zadovoljni mlada damo? :kuc:

Hvala Vam !
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Thu Jun 19, 2008 9:16 pm

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 02, 2008 8:26 pm

Koliko treba da budem ovde da bi bio stari dzematlija?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 02, 2008 8:43 pm

elTewhid (citat):

Jesi ti zapeo sa tim .... pa sta fali tvojoj sadasnjoj tituli?? Kvalitet je vazniji nego kvantitet
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 02, 2008 11:10 pm

shadowless (citat):
elTewhid (citat):

Jesi ti zapeo sa tim .... pa sta fali tvojoj sadasnjoj tituli?? Kvalitet je vazniji nego kvantitet

Jes me taj citat podsjeca na jednu jakooooooooooo umnu osobu x

Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 02, 2008 11:31 pm

Samo se vi zezajte, dok vam ta umna osoba XY počne slati hurme, poput Hasan El-Basrija, rahimehullah.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Thu Jul 03, 2008 12:50 am

Eh, kad bi Allah dragi dao....

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Sun Jul 06, 2008 7:31 pm

hej sellam svima imama pitanje ja sam stavila sliku svoju a neko je izbiriso zasto
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Sun Jul 06, 2008 7:57 pm

Ve Selam!

Nije niko izbrisao samo je nisi dobro uplodovala.Nadam se da je sada sve u redu
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Sun Jul 06, 2008 8:04 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Mozda ja malo kvarim admosferu ako kazem da je bolje da se nestavljaju javno privatne slike.
Naravno svako ima svoj izbor, al to je moje misljenje. halalte.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Sun Jul 06, 2008 8:48 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh.

I ja sam za to, privatne slike sestre mogu svakako razmjenjivati na MSN-u, a javni forumi nisu pravo mjesto.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Tue Jul 08, 2008 11:16 am

shadowless (citat):
elTewhid (citat):

Vala si upravu...Necu da sam stari dzematlija kad sam mlad
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Tue Jul 08, 2008 11:29 am

elTewhid (citat):
Vala si upravu...Necu da sam stari dzematlija kad sam mlad

Eto vidis, a sad se vidi da si bas vrijedan... aktivan dzematlija, mashaAllah
Na vrh Go down
Hamajlija
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Tue Jul 08, 2008 12:11 pm

Selam alejkum svima!
Zanima me zasto nema opcija o tome koji su clanovi online ?
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Tue Jul 08, 2008 12:27 pm

Hamajlija (citat):
Selam alejkum svima!
Zanima me zasto nema opcija o tome koji su clanovi online ?

ima opcija, na dnu stranice:
pogledaj sliku:
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:02 pm

Samo da na brzaka pitam ko, i zasto brise neke komentare? Koje su kriterije? Ne svidja se komentar Moderatorima i onda na "x" (delete) ... ili?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:30 pm

Nisam u toku, chiji to komentar fali ? Ovdje nema cenzure, kao shto i sama vidish ,tako da nema ni brisanja postova, sem ako su duplikati ili to neki chlan sam zatrazhi.

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:36 pm

Seko draga, trenutno sam samo ja tu od urednika , i kunem ti se Allahom Velikim da nisam chak ni prochitala shta si napisala.

Mozda si ga negdje drugo napisala ...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:37 pm

Beki, sto izbrisa komentar ?

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:38 pm

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:40 pm

AAminAA (citat):
http://bosnjacki.forumpro.eu/istorija-i-sve-vezano-za-istoriju-f15/genocid-u-bih-1992-96god-t137.htm#4623

Jeli to taj komentar ? Nije na temi Srebrenica...
LooooooooooooooL

Taman htjedoh da odgovorim da sam ga nasla jesam danas smotana! Ne zamjeri, imam previse posla .. pa i ne vidim slona pred ociju!

halali
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:42 pm

shadowless (citat):
Samo da na brzaka pitam ko, i zasto brise neke komentare? Koje su kriterije? Ne svidja se komentar Moderatorima i onda na "x" (delete) ... ili?

Vas niko nesme da bije sem nase i vase Milicije (obracanje Slobodana Milosevic na Gazimestanu)

Koliko ima Admina i moderatora ova stranica?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:44 pm

elTewhid (citat):

Vas niko nesme da bije sem nase i vase Milicije (obracanje Slobodana Milosevic na Gazimestanu)

Koliko ima Admina i moderatora ova stranica?

Hehehehe pusti Milosevica ...

ne znam koliko ima, jer su tajni agenti .. ko da rade u FBI ili CIA
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:46 pm

@@@ Beki dusho i meni se to deshava, pa sama pomislim jesam li pomahnitala

Juche sam se smijala sa Dinom, ja pisala na muhabethanu i izadju mi 2 ista komentara, ja se vratim da izbrishem jedan, ono u medjuvremenu Dina vidi dva ista i ona podje izbrisati jedan, i ja ti ostanem bez ijednog

@@@ ElTewhid, imamo dva moderatora i jednog admina

mod... Lejla i ja

Admin.. Dina

Ustvari sve tri imamo iste opcije, ali je Dina najodgovornija za stranicu. Ona rukovodi glavnim stvarima, tako da se mi s njom nemozemo ravnjati, nebi bilo fer

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:49 pm

AAminAA (citat):
@@@ Beki dusho i meni se to deshava, pa sama pomislim jesam li pomahnitala

Juche sam se smijala sa Dinom, ja pisala na muhabethanu i izadju mi 2 ista komentara, ja se vratim da izbrishem jedan, ono u medjuvremenu Dina vidi dva ista i ona podje izbrisati jedan, i ja ti ostanem bez ijednog

@@@ ElTewhid, imamo dva moderatora i jednog admina

mod... Lejla i ja

Admin.. Dina

Ustvari sve tri imamo iste opcije, ali je Dina najodgovornija za stranicu. Ona rukovodi glavnim stvarima

Aha ...a ja vidim kad se pojavi dole ko je prisutan svi plavi i tamno plavi a ja crn oooooo pa reko da ja nisam na nekoj crnoj listi tamo kod vas
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:51 pm

Ja trenutno vidim i shadowless isprintano u crno. Shta je fora u tome, pojma nemam...nije mi mozak tog kapaciteta da bi shvatila

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 6:55 pm

AAminAA (citat):

Ja trenutno vidim i shadowless isprintano u crno. Shta je fora u tome, pojma nemam...nije mi mozak tog kapaciteta da bi shvatila

pa et' mozda sto nemam sjenku pa sam samo crna.. a ja bih da budem PINK
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 9:35 pm

mozda i budes jednoga dana

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 9:53 pm

AAminAA (citat):

Ustvari sve tri imamo iste opcije, ali je Dina najodgovornija za stranicu. Ona rukovodi glavnim stvarima, tako da se mi s njom nemozemo ravnjati, nebi bilo fer

Ti si danas rijesila plaho da me nasmijes

Inace sto se tice tih rukovodecih mjesta ovdje nema glavnih,neodgovornih i odgovornih.
Svi smo mi glavni i vazni za ovaj forum,i ovo je forum svija nas i voljela bih da se svi tako i osjecaju.
Ako ko ima kakvih problema ili pitanja moze uvjek da se javi,uvjek ce se inshAllah javiti neko dobro raspolozen da odgovori.Sto se tice brisanja tekstova, niko to ne radi dok se ne posavetuje sa osobom koja je napisala taj post(jeste da je juce doslo do zabune izmedju mene i AAmine )pa tek onda uz njegovu dozvolu moze ili da pomjeri ili izbrise taj post.Tako da ne dodje do zabune mi smo dosli na ideju da otvorimo ovaj forum radi druzenja i ucenja a nikako radi neke svadje ili izigravanja neke vlasti jer nam to stvarno nije potrebno.Tako dragi forumasi mozete pisati do mile volje inshAllah, bez ikakvog straha da ce vas neko opomenuti ili brisati vam postove(narano to moraju biti umni postovi ).
Inace ja pretezno uvjek radim prvu smjenu tako da slabo imam vremena da se javim po danu,pa ako imate nekih pitanja za mene ili nekog u administraciji molim vas budite strpljivi jer cemo vam inshAllah sa zadovoljstvom odgovoriti.A sada ostajte mi u Allahovoj milosti,putnicima zelim hairli put,a onima koji ostaju sto bolje druzenje na forumu inshAllah.

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 10:06 pm

Eh, sto si mi ti masha'Allah umna, josh da ti nadjemo nekog hajirliju umnog takodje.... da i tu brigu prebrinemo insha'Allah !

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 11:06 pm

AAminAA (citat):
Eh, sto si mi ti masha'Allah umna, josh da ti nadjemo nekog hajirliju umnog takodje.... da i tu brigu prebrinemo insha'Allah !

Ja

Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 11:10 pm

DINUSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH zasto krades moj smiley?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 11:19 pm

shadowless (citat):
DINUSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH zasto krades moj smiley?

Ene ti si mi bila pokradena

Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 11:47 pm

Kahvu mozhete popiti u restoranu pravo pa dva put lijevo ...

YUSUF A.S.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 09, 2008 11:51 pm

AAminAA (citat):
Kahvu mozhete popiti u restoranu pravo pa dva put lijevo ...

Necemo mi ne idemo po restoranima ,a i u strane(pare ) ti se slabo razumijemo koja bese ono lijeva

Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Fri Jul 11, 2008 7:13 pm

Evo imam jedan mali prijedlog pa ako zelite mozete ga uvaziti ako ne nema veze.

Mislim da je lakse i bolje da napravite opciju za "brze odgovore" tako ce vam ovaj prozor
od Post Reply gdje odgovarate na temu vec biti otvorem ispod svake teme koju otvorite
da bi odgovorili na nju ( a ostat ce i ovo kao sad sto je ) Ali vam ova opcija omogucije
brze i jednostavnije odgovaranje na teme .

@ ako zelite to ,a neznate kako srediti javite se na pp rado cu pomoci

Eto toliko nemoj te mi sta zamjeriti.
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 30, 2008 8:04 pm

Molim vas mjenjajte ove boje nista se ne vidi
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 30, 2008 8:29 pm

Upravo se radi na tome, evo trazimo onu koja se najbolje vidi.

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Wed Jul 30, 2008 9:42 pm

Sad je puno lakse za oci
A sta bi sa forumom i bojama ?
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:52 am

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:20 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:54 am

Mi smo vec mi mijenjali nekoliko puta dizajn foruma,ali jednostavno raja se navikne i cim neko od nas promijeni bude zalbi .Nekom se boja ne svidja nekom mala slova ,nekom svjetlost losa uglavno eto sad smo se svi navikli na forum kakav je sada zato nista i ne mijenjamo.Mada nama ovi dodje kao razonoda okupljaliste radi muhabeta tako da ni vremena nemamo a ni neke vece potrebe za nekim promjenama.Nadam se da ces se i ti uskoro navici kao na nas i nas online dzemat tako i na izgled foruma inshAllah.Nego mislim da bas nisi potpuno neuhvatljiv a ti sam zakljuc zasto...

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:55 am

eh kad bi te jos razumjela...
nismo svi cisti bosanci ima i izbjeglica
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:58 am

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:21 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:59 am

Mahnoor (citat):

Seki jel treba prevod?????

Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 1:59 am

Mahnoor (citat):

Sta ti nije jasno seki?

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Mon Jan 05, 2009 2:00 am

fatih (citat):
Lejla (citat):
.Nego mislim da bas nisi potpuno neuhvatljiv a ti sam zakljuc zasto...

Hočel' to neko reči da težim biti neuhvatljiv ili pogrešno skontah

Pa sam zakljuci sta je pisac htjeo reci

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Today at 1:20 am

Na vrh Go down

Pitanja u vezi stranice
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next